خرید NFT

خرید NFT


توکن Non-fungible Token (NFT) چیست؟ 

توکن‌های NFT فایل‌های دیجیتال منحصربه‌فردی هستند که تکرار آن‌ها غیرممکن است. هر NFT حاوی کد کامپیوتری است و از نظر رمزنگاری برای اثبات مالکیت موسیقی، هنر، مجوز یا حتی دارایی‌های مستغلات، چه دیجیتال یا فیزیکی، تأیید می‌شود.

از آنجایی که NFT ها بر اساس قراردادهای هوشمند با استفاده از یک پروتکل بلاک چین زیربنایی مانند اتریوم، سولانا یا Polygon ساخته می شوند، می توان منشأ دارایی ها را متمایز کرد و مالکیت را در بین چندین مالک تقسیم کرد  .

برخلاف NFT ها، توکن های fungible tokens (مانند ارز فیات یا بیت کوین) قابل تشخیص نیستند، به این معنی که می توان یکی را با دیگری مبادله کرد.

خرید NFT در BYBIT

Bybit NFT Marketplace چیست؟ 

Bybit NFT Marketplace بخشی برای خرید و پیشنهاد قیمت NFT است. کاربران و شرکت‌کنندگان به مجموعه‌های پیشرفته NFT از سوی سازندگان، از جمله پروژه‌های انحصاری که Bybit پشتیبانی می‌کند، دسترسی اولیه دریافت می‌کنند.

Bybit NFT Marketplace در حال حاضر تنها از بلاک چین اتریوم (ETH) برای NFT ها پشتیبانی می کند، در حالی که NFT های بلاک چین Solana (SOL) را می توان در پلتفرم فهرست کرد و معامله کرد. تمام NFT های معامله شده در Bybit NFT Marketplace از طریق بلاک چین اتریوم ساخته می شوند.

nft bybit

شرکت‌کنندگان می‌توانند NFT‌های مورد علاقه خود را بخرند، بفروشند و معامله کنند – مانند هنر دیجیتال و کلکسیون‌ها، از جمله GameFi و NFT‌های متاورس، فرآیند پرداخت ساده است. به سادگی با استفاده از ارزی که NFT در آن قیمت گذاری شده است، پرداخت کنید، از جمله ETH، USDT و BIT. لطفاً توجه داشته باشید که Bybit NFT Marketplace در حال حاضر فقط از تصاویر و ویدیوها پشتیبانی می کند.

هر NFT در Bybit NFT Marketplace فقط با یک توکن قیمت گذاری می شود. به عنوان مثال، اگر یک NFT از توکن BitDAO (BIT) به عنوان واحد قیمت گذاری خود استفاده کند، نمی توانید از توکن های دیگر – مانند USDT یا ETH – برای خرید آن NFT استفاده کنید.

در Bybit شما میتوانید بسته های شانسی NFT که با قیمت ثابت عرضه می شود را بخرید و شانس خود را امتحان کنید

در چهار سطح مختلف ارائه می شود: N (نرمال)، R (نادر)، SR (فوق العاده نادر) و SSR (فوق العاده نادر). Mystery Box خریداری شده را می توان در هر زمان باز کرد یا در بازار باز نشده معامله کرد.

 

با Bybit NFT شروع کنید

کاربرانی که یک حساب کاربری بای بیت Spot موجود دارند می توانند به بازار Bybit NFT دسترسی داشته باشند. با این حال، اگر کاربر جدیدی هستید که هنوز یک حساب کاربری در Bybit ثبت نکرده‌اید، ابتدا باید برای ادامه فرآیند تجارت NFT برای یک حساب ثبت نام کنید.

در Bybit ثبت نام کنید

  • برای کاربران فعلی، می‌توانید   با حساب Bybit Spot خود معامله کنید .
  • اگر با Bybit تازه کار هستید، می توانید مراحل زیر را برای شروع سفر NFT خود دنبال کنید:
  1. یک حساب کاربری Bybit  ایجاد کنید
  2. Deposit یا خرید کریپتو
  3. معاملات NFT 

توجه داشته باشید:

لطفاً قبل از معامله مطمئن شوید که USDT، BIT، یا ETH در حساب Spot خود دارید.

 

هزینه های Bybit NFT توضیح داده شده است

برای اطلاع از کارمزد معاملات به جدول زیر مراجعه کنید:

هزینه های پرداخت شده هزینه های دریافت شده
سازنده هزینه ضرب NFT* برای هر معامله 1% حق امتیاز دریافت کنید
فروشنده پرداخت 1% حق امتیاز به پدیدآورنده               پرداخت 1% از کارمزد معامله   –
خریدار رایگان

توجه: تمامی هزینه ها قابل تغییر است.

همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است، Bybit NFT Marketplace یک درصد کارمزد معاملاتی را برای همه فروشندگان NFT دریافت می کند. علاوه بر این، فروشندگان باید یک درصد حق امتیاز به سازنده بپردازند.

 

محدودیت سفارش

حداقل و حداکثر مقادیر قابل تنظیم به شرح زیر است:

حداقل مقدار بیشترین مقدار
ETH 0.001 99,999,999.999
BIT 0.000001 9,999.999999
USDT 0.01 99,999,999.99

خرید NFT در بازار Bybit NFT

لطفاً به Bybit NFT Marketplace بروید و روی  خرید NFT مورد نظر خود کلیک کنید. سپس روی  Pay Now کلیک کنید . پس از تکمیل پرداخت، NFT شما با موفقیت خریداری شده است.

فروش NFT در بازار Bybit NFT

لطفاً به صفحه Profile خود بروید، روی لیست NFT که می خواهید بفروشید،  کلیک کنید و سپس وارد  صفحه فهرست NFT شوید  . در مرحله بعد، لطفاً مراحل زیر را برای فهرست کردن NFT خود دنبال کنید:

1. ارزدیجیتال (USDT، BIT یا ETH) را انتخاب کنید

2. مقدار را وارد کنید

3. زمان حذف از فهرست را انتخاب کنید

4. روی  Submit کلیک کنید

توجه داشته باشید:

—  Bybit برای همه فروشندگان NFT کارمزد معاملاتی 1% دریافت می کند. علاوه بر این، فروشندگان باید یک درصد حق امتیاز به سازنده بپردازند.

 

5 1 رائ
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments