صرافی رابین کش

صرافی رابین کش


سایت رسمیhttps://rabincash.com
تعداد ارز۵۳ ارز
کارمزد
اولیه
۰.۲%
نسخه موبایلندارد

یکی از جدیدترین صرافی های ارزدیجیتال ایرانی صرافی به نام رابین کش است که ابزار های جدید و منحصر به فردی دارد. مثلا برای اولین بار یک صرافی ایرانی توانسته قابلیت های Limit, Stop-limit و Market را در بازار های خود پیاده سازی کند. به کمک این قابلیت شما میتوانید برای معاملات خود حد ضرر و حد سود ایجاد کنید و بدون نیاز به نظارت بر قیمت، معاملات خود را اتوماتیک کنید.

مزایا معایب
رابط کاربری و گرافیک عالی

داشتن فضای آزمایشی

پشتیبانی از ارزهای متنوع

درآمد زایی به شیوه رفرالی
نداشتن اپلیکیشن موبایل

تنوع کم ارز ها

همچنین این صرافی از شبکه های شبکه TRC 20 و ERC 20 و BEP2 پشتیبانی میکند؛ پس در انتقال ارزهای خود مجبور نیستید تنها کارمزد بالای شبکه اتریوم را بپردازید. همچنین وجود شبکه BEP2 باعث می شود کلیه توکن های بر بستر بایننس مثل بایننس کوین را مستقیما ترید کنید.
این صرافی حتی سخت‌افزارها و اکسسوری‌های مرتبط با کیف‌پول و ارزهای دیجیتال را نیز برای کاربران خود جمع‌آوری کرده‌است تا این نیاز استفاده‌کنندگان از این پلتفرم را هم پوشش دهد.

صرافی رابین کش

اما شاید کلیدی ترین قابلیت صرافی رابین کش از نظر وبسایت را بتوان وجود بازار های آزمایشی برای شروع معاملگران تازه وارد دانست. همچنین وجود اطلاعات تماس و آدرس دقیق دفتر شرکت باعث اعتماد بیشتر کاربران به این صرافی جوان می شود.

همچنین اگر اهل هیجان و مسابقه هستید پیشنهاد میکنم مسابقه های این صرافی را از شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا برنده جوایز این مسابقات شوید.

ثبت نام در صرافی

صرافی رابین کش

1 . به سایت RabinCash رفته

2. سپس شماره همراه خود را وارد کنید

3. پیامکی که برای شما ارسال می شود را وارد کنید

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments