صرافی mexc

Stop Order نوعی سفارش است که به طور خودکار سفارش ها را بر اساس شرایط بازار تبدیل می کند. برخلاف market order یا Limit Order، دستور Trigger مستقیماً اجرا نمی‌شود .

مزیت دستورهای Trigger این است که پس از تنظیم، تنها زمانی به طور خودکار اجرا می شود که شرایط از پیش تعریف شده توسط بازار برآورده شود. شما می توانید از دستور Trigger برای گرفتن سود و محدود کردن ضرر یا به سادگی باز کردن یک موقعیت استفاده کنید فقط پس از اینکه قیمت بازار به سطح مورد نظر شما رسید.

نحوه استفاده از دستور Trigger برای انجام سود یا توقف ضرر:

1. Trigger را می توان برای باز کردن یا بستن یک Position انجام داد.

صرافی mexc

برای تنظیم سفارش Trigger خود، لطفاً قیمت و مقدار Trigger خود را وارد کنید.

می‌توانید بین «آخرین قیمت»، «Fair Price» و «Index Price» برای نوع قیمت راه‌انداز خود یکی را انتخاب کنید. اگر Index Price را به عنوان نوع قیمت Trigger انتخاب کنید، سفارش شما تنها زمانی آغاز می شود که Index Price به سطح دلخواه شما برسد.

مدت معتبر : اعتبار سفارش Trigger شما – می توانید 24 ساعت، 7 روز یا دراز مدت موثر را انتخاب کنید.

 

2. سفارش Trigger را می توان همراه با سفارشات Limit یا Order Market

هنگامی که یک Limit یا Order Market می‌گذارید، می‌توانید روی «long/short stop-limit» کلیک کنید و قیمت‌های حد Trigger خود را تعیین کنید. به این ترتیب، یک دستور Trigger محدود به همراه Limit یا Order Market قرار می گیرد.

صرافی mexc

 

 

3. دستورTrigger را می توان پس از نگه داشتن یک موقعیت قرار داد

هنگام نگه داشتن Position ، می توانید به سادگی ترتیب Trigger را در بخش های موقعیت قرار دهید.

صرافی mexc

 

هنگامی که سفارش Trigger خود را تأیید کردید، می توانید آن را در برگه [Stop-limit] مشاهده کنید. هنگام تنظیم دستور توقف حد، دارایی ها قبل از راه اندازی مسدود نمی شوند. بنابراین، لطفاً مطمئن شوید که دارایی کافی برای اجرای سفارش دارید، در غیر این صورت ممکن است Trigger شما اجرا نشود.

 

آموزش معامله spot در اپ MEXC

خلاصه

شما Stop orders را برای گرفتن سود و محدود کردن ضرر تنظیم می کنید، که می تواند به شما در کنترل ریسک و کسب سود بیشتر کمک کند.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments