نحوه ثبت سفارشات در Mexc

نحوه ثبت سفارشات در Mexc

می توانید انواع سفارش های زیر را در بخش معاملات انتخاب کنید:

https://arzpaye.com/goto/mexc/

Limit order

کاربران می توانند قیمتی را تعیین کنند که مایل به خرید یا فروش در آن هستند و سپس آن سفارش با آن قیمت یا بهتر تکمیل می شود. معامله گران از این نوع سفارش زمانی استفاده می کنند که قیمت بر سرعت اولویت دارد. اگر Limit order بلافاصله با سفارشی که قبلاً در دفترچه سفارش وجود دارد، مطابقت داده شود. اگر سفارش Limit order با سفارشی که قبلاً در دفترچه سفارش وجود دارد مطابقت نداشته باشد، نقدینگی را اضافه می کند. مزیت Limit order این است که می تواند مطمئن شود که قیمت تحویل شده همان قیمت تعیین شده است، اما باید به خطر ناقص بودن Limit order توجه داشت.  
راهنمای معاملات مارجین در MEXC
 

Market order

Market order دستوری است که بلافاصله با قیمت های فعلی بازار اجرا می شود. معامله گران از این نوع سفارش زمانی استفاده می کنند که سرعت اولویت دارد. Market order می تواند اجرای دستورات را تضمین کند اما قیمت اجرا ممکن است بر اساس شرایط بازار در نوسان باشد.  

Stop-Limit Order

Stop-Limit Order با قیمت Trigger بر اساس آخرین قیمت بازار تنظیم می شود. زمانی که بازار به قیمت Trigger رسید، یک سفارش محدود انجام می شود. با فرض اینکه موارد فوق دفترچه سفارشات فعلی جفت معاملاتی BTC /USDT باشد، سفارش‌های فروش (باید) به رنگ قرمز و سفارش‌های خرید به رنگ سبز هستند.
  • Limit order: اگر کاربر بخواهد 0.1 BTC با سفارش محدود 60000.00 USDT بخرد، کاربر باید منتظر باشد تا سایر سفارشات فروش زیر 60000.00 USDT در بازار قرار گیرد.
  • Market order: اگر کاربر بخواهد 0.1 بیت کوین را با Market order خریداری کند، قیمت تراکنش کاربر بهترین قیمت در بازار خواهد بود که 60004.17 USDT است .
  • Stop-limit Order: اگر کاربر بخواهد 0.1 بیت کوین را با قیمت 66000 USDT بفروشد تا زمانی که قیمت بازار به 65000 USDT رسید سود کند. سپس کاربر می تواند قیمت Trigger را روی 65000USDT و قیمت حد را روی 66000USDT تنظیم کند. زمانی که آخرین قیمت معامله بازار به 65000 رسید، حد مجاز فروش 0.1 بیت کوین به قیمت 66000 USD در بازار قرار می گیرد و منتظر معامله باشید.

خلاصه

MEXC انواع حالت های سفارش را ارائه می دهد که برای ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است. کاربران می توانند از مناسب ترین حالت سفارش برای ثبت سفارش برای به حداکثر رساندن درآمد استفاده کنند.  
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *