صرافی mexc

رویداد کیک‌استارتر MEXC یک فعالیت راه‌اندازی پروژه در مرحله پیش از راه‌اندازی است که در آن پروژه رأی‌گیری برای راه‌اندازی در MEXC را آغاز می‌کند و سپس توکن‌های خود را به‌صورت رایگان برای همه رای دهندگان منتشر می‌کند (دریافت ایردراپ رایگان). اکنون رویداد Kickstarter فقط MX Token را در رای گیری می پذیرد و پروژه برنده ایردراپ رایگان را برای کاربران MEXC ارائه می دهد. در اینجا راهنمای شرکت در رویداد را پیدا خواهید کرد و اگر به دنبال توضیحات دقیق محصول هستید، لطفاً از این مقاله دیدن کنید .

فرآیند مشارکت در رویداد Kickstarter

ابتدا باید MX را در حساب کاربری خود داشته باشید. شما می توانید MX Token را در بازار MEXC Spot خریداری کنید. سپس از نوار منوی بالا به  صفحه Kickstarter بروید و هر پروژه ای را که در حال رای گیری است انتخاب کنید.

صرافی mexc

سپس مقدار توکن MX را که می خواهید به آن رای دهید وارد کنید و همچنین اطلاعیه ریسک را بخوانید. و در نهایت برای شرکت بر روی [رای] کلیک کنید.

صرافی mexc

توکن‌های MX مورد استفاده برای رای‌گیری در طول دوره رویداد به طور موقت قفل می‌شوند و پس از پایان رویداد ظرف یک ساعت باز می‌شوند. شما می توانید قبل از پایان دوره رای گیری هر چند بار که بخواهید رای دهید.

به عنوان مثال، اگر در رویداد CRF یا STARS Kickstarter شرکت کرده اید. همچنین ممکن است بتوانید به رویداد SLRS Kickstarter بپیوندید زیرا رمز MX باز شده است.

صرافی mexc

نرخ مشارکت در رای گیری: ارزش کل رأی / ارزش توکن پاداش کل (واحدهای ارزش به USDT تبدیل خواهند شد).

پس از پایان رویداد، جوایز airdrop به طور متناسب در عرض یک ساعت بر اساس کل آرای کاربران توزیع می شود. MEXC Kickstarter معمولاً نیم روز دوام خواهد داشت و توکن در همان روز یا روز بعد رویداد Kickstarter معامله می شود.

معمولاً یک جایزه ویژه وجود دارد که 500 کاربر با مجموع دارایی های بیش از 1000 USDT و که در این جلسه از Kickstarter رای داده اند به طور تصادفی برای دریافت 10 USDT پاداش انتخاب می شوند.

نحوه ثبت سفارشات در Mexc

مزایای رویداد Kickstarter

MEXC Kickstarter به کاربران این فرصت را می دهد که درباره پروژه های فهرست شده جدید و در عین حال ایردراپ رایگان بیشتری کسب کنند.

 

خرید کریپتو خود را با MEXC Global Exchange آغاز کنید

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments