گران ترین زباله های جهان یا گران ترین هارد دیسک جهان

همانطور که همه ما می دانیم بیت کوین به 21 میلیون محدود می شود و بسیاری از کاربران به دلایلی بیت کوین خود را از دست داده اند.

در سال 2013، ظاهراً یک تبعه بریتانیایی هارد دیسک خود را پرتاب کرده است و به یاد داشته است که 75000 بیت کوین دارد که در طول 4 سال روی یک هارد دیسک استخراج شده است. اگر کسی در حال حاضر همان 75000 بیت کوین را در اختیار داشت، دارایی خالص او بیش از 3 میلیارد دلار بود. این زباله را می توان گران ترین زباله یکبار مصرف جهان نامید.

 

ساتوشی ناکاموتو شخص یا گروهی از افراد است که هنوز ناشناخته است

همه بیت کوین را می شناسند اما هیچ کس نمی داند خالق آن کیست. ساتوشی ناکاموتو اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهان را ایجاد کرد، اما او یا آنها کیستند؟

از سال 2010 همه سعی در رمزگشایی دارند اما هیچ کس واقعاً نمی داند که آیا ساتوشی یک فرد است یا گروهی از افراد. 

 

مالک Dogecoin تمام دارایی های خود را برای خرید هوندا سیویک فروخت. ارزشش را تعجب می کنید؟

Dogecoin سکه واقعی میم است که توسط دو مهندس نرم افزار جکسون و مارکوس پالمر در سال 2013 ایجاد شد. Dogecoin با چهره سگ یک شیبا اینو نشان داده شده است. بنابراین مارکوس اخیراً فاش کرد که تمام دارایی های خود را فروخت تا یک هوندا سیویک بخرد که هرگز آن را نخریده بود و در نهایت از این مبلغ برای پرداخت اجاره استفاده کرد. دوران ناامیدانه، اقدامات ناامیدانه.

 

چین ابرقدرت بیت کوین است !

چین حدود 60 درصد از قدرت هش بیت کوین ها را در اختیار دارد که به عبارت ساده به این معنی است که آنها حدود 60 درصد از کل بیت کوین های جدید را استخراج می کنند.

 

کریپتو مشمول مالیات است

علیرغم این واقعیت که برخی از دولت ها بر موج کریپتو سوار نمی شوند، قطعاً نمی خواهند مالیات میلیون ها نفر را از دست بدهند. بنابراین بسته به کشوری که در آن هستید، ممکن است طبق قانون محلی از شما مالیات گرفته شود.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments