بررسی :

در حالی که دنیای ارزهای رمزنگاری شده به بلوغ خود ادامه می دهد ، ربات 3Commas به تریدر های ارز های دیجیتال برای ساده سازی روند معاملات کمک شایانی می کند.

3Commas یک پلتفرم جامع معاملات ارزهای دیجیتال هست که به کاربرانش امکان می دهد از ربات های معاملاتی خودکار استفاده کنند و همچنین اقدامات معامله گران موفق را دنبال و کپی کرده و از همین روش رباتی ایجاد کنند.

علاوه بر این ، کاربران می توانند به تجارت هوشمند بپردازند و استراتژی های معاملاتی خود را شخصی سازی کند ، و ضرر و زیان را تنظیم کرده و دستورات سود را ایجاد کند.

ربات ترید خودکار

 

بررسی اجمالی 3Commas

بستر مدیریت رمزنگاری 3Commas دسترسی به تعدادی از ابزارهای طراحی شده برای بهبود کارایی و اثربخشی ترید را فراهم می کند. تیم پشتیبان این پروژه کمک می کند تا خطرات سرمایه گذاران را به حداقل برساند و سود آنها را به حداکثر برساند.

ربات تجاری 3Commas که به عنوان یک سرویس تحت وب فعالیت و در رابطه با تعدادی دستگاه و مبادله گر کار می کند. ربات های معاملاتی قطعاتی از نرم افزارهای رایانه ای هستند که به طور مداوم معاملات را بر اساس پارامترهای از پیش تعیین شده توسط معامله گر انجام می دهند.

در حال حاضر بیش از 33000 معامله گر از این سرویس استفاده می کنند و این سیستم عامل بیش از 10 میلیون دلار از حجم معاملات روزانه را بر عهده دارد این ربات معامله گر ارز دیجیتال در حال حاضر با تقریباً 12 صرافی از جمله Coinbase ، GDAX ، Binance ، Bitfinex و Huobi کار می کند.

در نتیجه ، با استفاده از ربات معامله گر 3Commas معامله گران می توانند در سفارشات مختلف در ترید های مختلف پیش روند ، رفتار معاملات آگاهانه تری را توسعه دهند و از ضررهای متوقف کننده موثر استفاده کنند یا از استراتژی های معاملات سود استفاده کنند.

 

ویژگی های کلیدی ربات معامله گر 3Commas

عملکرد3Commas از یک پلت فرم تحت وب استفاده می کند و دارای یک رابط کاربری آسان برای استفاده و بصری است که شامل طیف گسترده ای از توابع و تجزیه و تحلیل دقیق است. کاربران می توانند از ربات های کوتاه ، ساده ، مرکب و کامپوزیت استفاده کرده و میزان ضرر و زیان را تنظیم کرده و اهداف سود را در نظر بگیرند و همچنین استراتژی های معاملاتی خود را تنظیم کنند.

فناوری – ترید خودکار از طریق تلفیق API با مبادلات ارزهای دیجیتال انجام می شود و ربات بصورت شبانه روزی با هر دستگاهی کار می کند و کاربران می توانند به داشبورد معاملات خود در رایانه های رومیزی و لپ تاپ دسترسی داشته باشند. این تیم همچنین اپلیکیشن موبایل را برای هر دو سیستم عامل Android و iOS توسعه داده است.

محدوده ابزارها – این پلت فرم طیف مناسبی از ابزارهای معاملاتی را فراهم می کند و علاوه بر ربات های خودکار و تجزیه و تحلیل عملکرد ، کاربران قادر به ایجاد ، تجزیه و تحلیل و آزمایش مجدد نمونه کارهای رمزنگاری و نظارت بر بهترین نمونه کارها ایجاد شده توسط سایر کاربران هستند. علاوه بر این ، کاربران می توانند در معاملات اجتماعی شرکت کرده و اقدامات سایر معامله گران موفق را دنبال و کپی کنند.

ادغام صرافی – تیم 3Commmas رباتهای معاملاتی خودکار را برای 12 صرافی از جمله Bittrex ، Bitfinex ، Binance ، Bitstamp ، KuCoin ، Poloniex ، HitBTC ، Cex ، GDAX (Coinbase Pro) ، OKEx ، Huobi و Yobit فراهم می کند.

پشتیبانی کاربران – این پلتفرم به زبان های انگلیسی و روسی در دسترس است و یک تیم پشتیبانی نیز برای رسیدگی به هر گونه مشکلات 24/7 آماده است. کاربران می توانند با ارسال درخواست در مرکز راهنمایی با تیم تماس بگیرند و همچنین می توان از طریق حساب کاربری توییتر ، گروه تلگرام و فیس بوک با این تیم تماس گرفت. همچنین یک صفحه سوالات متداول در مرکز راهنما وجود دارد که به رایج ترین مسائل پرداخته و همچنین بعنوان تعدادی از راهنماهای واضح نوشته شده که به کاربران در پیمایش در سیستم عامل کمک می کند.

 

نحوه شروع کار به کار ربات معامله گر 3Commas

ایجاد یک حساب کاربری مستقیم است و صفحه اصلی دارای برگه سبز “ایجاد یک حساب” در بالای صفحه است.

1 – ساخت اکانت

برای ثبت نام به وب سایت 3Commas مراجعه کرده و یک آدرس ایمیل و رمز عبور وارد کنید. پس از تأیید حساب خود از طریق کلیک بر روی پیوند موجود در ایمیل ارسال شده ، به داشبورد دسترسی پیدا خواهید کرد.

ربات ترید خودکار

 

2 – انتخاب نوع ربات

ربات های معاملاتی چهار نوع وجود دارد ، ربات های Short, Simple, Composite و Composite Short Bots که فقط شامل یک جفت معاملاتی است و مستقیم ترین راه برای راه اندازی می باشد.

ربات ترید خودکار

 

3 – صرافی را وصل کنید

ویژگی ساده ربات معامله گر فقط هنگام شروع کار با صرافی Binance کار می کند و می توانید یک حساب Binance را در اینجا وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که حساب شما از طریق API متصل است و BNB را نگه داشته و ویژگی پرداخت هزینه BNB را روشن کرده است. بعد از این ، می توانید به نام ربات خود بروید.

ربات ترید خودکار

 

4 – جفت معاملاتی را انتخاب کنید و اندازه پایه ترید را تعیین کنید

می توانید جفت معاملاتی را که می خواهید ربات شما معامله کند از فهرست کشویی انتخاب کنید و سپس می توانید به ربات خود بگویید که در معاملات اولیه خود چه مقدار از ارز مورد نظر خود را استفاده خواهید کرد.

 

5 – تعیین سود هدفمند

قبل از انجام این کار ، بهتر است اندازه تجارت ایمنی را تعیین کنید ، زیرا می توانید پس از هر بار افت در معاملات به صورت کنترل شده تری خرید کنید. اگر یک جفت معاملاتی ETH / BTC انتخاب شود و اگر بعد از خرید ETH قیمت به زیر قیمت اصلی خرید کاهش یابد ، معاملات ایمنی به شما امکان می دهند ETH بیشتری را با مقدار BTC که در اندازه تجارت ایمنی تنظیم شده است ، خریداری کنید.

پس از آن ، می توانید سود مورد نظر را تعیین کنید که به ربات معاملات اطلاع دهد چه زمانی باید فروش کند با توجه به درصد. اگر سود هدف برای 3٪ تعیین شود ، ربات معاملاتی پس از تحقق این سود ، بطور خودکار یک دستور فروش را اجرا می کند.

 

6 – نوع سود را انتخاب کنید

دو گزینه سود وجود دارد که درصدی از ترید پایه یا درصدی از حجم کل است.

 

7 – حداکثر تعداد معاملات ایمنی را تنظیم کنید

این ربات معاملات را از تعداد معاملات ایمنی قبل از توقف آگاه می کند و حداکثر تعداد معاملات ایمنی فعال به ربات معاملات می گوید مقدار معاملات فعال ایمنی که می تواند در هر زمان مشخص انجام دهد.

 

8 – انحراف قیمت را برای باز کردن معاملات ایمنی تنظیم کنید

این کار به ربات معاملات می گوید چه زمانی می تواند معاملات ایمنی را شروع کند و به صورت درصد تعیین می شود. اگر روی 3 درصد تنظیم شود ، وقتی قیمت ارز انتخابی 3 درصد زیر قیمت تجارت اولیه کاهش یابد ، ربات معاملات شروع به انجام معاملات مطمئن می کند.

 

9 – شرایط شروع تجارت را تعیین کنید

این ربات را از زمان انجام معاملات اولیه مطلع می کند و گزینه BuyView Signal Buy یا Strong Buy ، TradingView Signal Strong Buy ، دستی یا Open New Trade ASAP وجود دارد.

با پیروی از این مراحل ، می توان فقط در چند دقیقه یک ربات معاملاتی پیکربندی کرد و کل مراحل آن به اندازه کافی ساده است که معامله گران تازه کار بیشتری می توانند با موفقیت دنبال کنند. این پلتفرم به اندازه کافی دقیق است تا بتواند نظر تریدهای حرفه ای را هم به خود جلب کند.

ربات ترید خودکار

 

چگونه می توان از ربات های ترید خودکار استفاده کرد

پس از راه اندازی یک ربات ، کاربران می توانند معاملات طولانی و کوتاه را شروع کنند ، برای معاملات کوتاه مدت ، افزایش قیمت ارز منتخب منجر به اجرای فروش ارز رمزپایه اصلی می شود که به سطح سود تعیین شده برسد. در صورت تغییر قیمت ، می توان سفارشات ایمنی برای اطمینان از اینکه ربات نیز با درصد مشخصی خرید می کند ، انجام داد.

تیم 3Commas الگوریتم های بلند و کوتاه را بیان کرده است که می تواند استراتژی های مخالف فروش بالاتر و خرید پایین را برای تولید سود استفاده کند.

بلند مدت – خرید پایین تر ، فروش بالاتر

ربات با توجه به یکی از شرایط موجود برای انتخاب در هنگام ایجاد ، معامله جدیدی را آغاز می کند. پس از آن ، بلافاصله یک کوین برای فروش قرار می دهد. اگر قیمت افزایش یابد و سفارش پر شود ، هدف سود حاصل می شود. در صورت سقوط قیمت ، ربات سفارشات ایمنی را در هر x٪ زیر قیمت خرید قرار می دهد. هر سفارش ایمنی پر شده به طور متوسط ​​قیمت خرید است و امکان کاهش هدف TakeProfit به پایین و بسته شدن معامله بدون از دست دادن سود در قیمت اول را فراهم می کند.

الگوریتم ساده شده:

  1. قسمت اولیه کوین را بخرید.
  2. سفارش فروش دهید
  3. سفارشات خرید ایمنی را انجام دهید.
  4. در صورت سفارشات ایمنی ، سفارش فروش به روز شده را پر کنید.
  5. سفارشات ایمنی را لغو کرده و پس از فروش در صورت پایان سود را محاسبه کنید.

کوتاه مدت – فروش بالاتر ، خرید پایین

این یک نسخه معکوس از الگوریتم “بلند مدت” است. یک کوین را با 10 دلار بفروشید و سپس با 9 دلار دوباره خریداری کنید. از آنجا که هزینه کمتری برای خرید مجدد هزینه می کنید ، از تفاوت قیمت سود کسب می کند. 9 دلار در مقابل 10 دلار هزینه کرد.

الگوریتم ساده شده:

  1. فروش قسمت اولیه سکه.
  2. سفارش خرید بدهید
  3. سفارشات فروش ایمنی را انجام دهید.
  4. در صورت سفارشات ایمنی ، سفارش خرید به روز شده را پر کنید.
  5. سفارشات ایمنی را لغو کرده و پس از خرید در صورت پایان سود را محاسبه کنید.

معامله گر هوشمند چگونه کار می کند

3Commas دارای یک ویژگی معامله گر هوشمند است که از دستورات TakeProfit و StopLoss برای کمک به کاربران در به حداکثر رساندن سود تجاری خود استفاده می کند. معامله گران می توانند نمونه کارهای خود را با دستورات خرید یا فروش در یک قیمت مشخص سفارشی کنند. دستورات به شرح زیر عمل می کنند:

 

Take Profit – ویژگی Take Profit برای کمک به معامله گران برای دستیابی به بیشترین سودها طراحی شده است. اگر کاربری هر کدام مضربی از ETH را با 500 دلار بخرد و یک سفارش سود واقعی را 550 دلار تعیین کند ، در این صورت 50 ETH سود کسب خواهد کرد.

با این حال ، اگر قیمت ETH به بالاتر از 550 دلار افزایش یابد ، Trailing Take Profit به شما امکان می دهد با فروش درصدی از بالاترین ارزش ، در بالاترین قسمت از روند فروش کنید. در نتیجه ، اگر شما یک سفارش Trailing Take Profit 10٪ تعیین کنید و ETH قبل از سقوط 600 دلار ، پس از آنکه قیمت 10٪ یا کمتر از 540 دلار کاهش یابد ، سفارش فروش فعال می شود.

Stop Loss – این به همان روشی استاندارد توقف ضرر عمل می کند که هر دو به شما امکان می دهند در هنگام کاهش قیمت ها ، در معرض ضرر قرار بگیرید. یک سفارش توقف ضرر عقب ، اندکی تفاوت دارد زیرا مبتنی بر درصد است و به طور خودکار متناسب با نوسانات قیمت تنظیم می شود ، در حالی که سفارش توقف ضرر به صورت دستی در آستانه قیمت ثابت تنظیم می شود.

در نتیجه ، اگر مضربی از ETH با قیمت 500 دلار خریداری شود ، با سفارش Stop Loss 10 درصد تعیین شده ، اگر قیمت ETH به زیر 450 دلار برسد ، سفارش توقف ضرر به طور خودکار اجرا می شود و ETH خود را با آن قیمت می فروشید. اگر قیمت ETH در طول روز افزایش یابد ، یک سفارش توقف ضرر به طور خودکار با تغییر قیمت سازگار می شود و اگر ETH 15 درصد افزایش یابد ، با کاهش 10 درصدی قیمت تعدیل شده ، سفارش توقف ضرر شروع می شود و در نتیجه یک 5٪ سود. این تفاوت با توقف ضرر استاندارد دارد .

 

ربات معامله گر 3Commas چقدر مطمئن است؟

این تیم جزئیات زیادی در مورد پروتکل های امنیتی که آنها برای استفاده انتخاب می کنند وارد نمی شود ، با این حال ، لازم به یادآوری است که شما در واقع هیچ وجهی در سیستم عامل ندارید و ربات های تجاری شما قادر به برداشت از حساب شما نیستند.

مشابه سایر سیستم عامل های ربات معاملات ، ربات های معاملاتی شما از طریق API با حساب های صرافی شما متصل می شوند و سپس به انجام معاملات خودکار در مبادلات متصل خود می پردازند. در حالی که این فرآیند انجام می شود ، کاربران نیازی به انتقال نقدی / رمزنگاری به حساب های خارجی ندارند و به سادگی باید کلیدهای API خود را که توسط مبادلات آنها تولید می شود ، تهیه کنند.

این کلیدها دسترسی محدود به حساب های کاربری برای انجام معاملات را به ربات های معاملاتی ارائه می دهند و به هیچ وجه حق برداشت ندارند.

همچنین این به این معنی است که اگر حساب شما به خطر بیفتد و هکرهای شرور بتوانند فعالیت تجاری شما را کنترل کنند ، هنوز هم نمی توانند به طور مستقیم به حساب های صرافی شما دسترسی داشته باشند تا بتوانند برداشت کنند.

با این حال ، قوانین استاندارد شخصی رمزنگاری هنوز هم اعمال می شود ، زیرا آنها همچنان می توانند اثرات مخربی بر وجوه موجود در حساب های مبادله شما داشته باشند. شناخته شده است که هکرها با دسترسی API به حساب های صرافی دسترسی پیدا می کنند و ربات ها را برای خرید مقادیر زیادی سکه کم ارزش که هکر قبلاً خریداری کرده است ، فرمانده می کنند.

ربات ترید خودکار

در نتیجه ، برای کاهش این خطرات ، به کاربران توصیه می شود گزینه های امنیتی موجود مانند احراز هویت دو فاکتور (2FA) و هشدارهای اعلان را فعال کنند. اعلان ها را می توان فعال کرد که کاربران را از هر ورود به سیستم در حساب خود هشدار می دهد ، و همچنین سیستم عامل از شناسایی IP جدید استفاده می کند ، با ارسال ایمیل های تأیید ، هنگام ورود کاربر از مقصد جدید ، ایمیل های تأیید ارسال می شود.

برای دسترسی به حساب خود ، کاربر باید شماره کد یکبار وارد کند یا روی پیوند ارائه شده در ایمیل تأیید کلیک کند.

تیم 3Commas اظهار داشت که آنها به امنیت داده ها و محافظت از اطلاعات شخصی کاربران خود متعهد هستند و کلیه داده ها توسط پادمان های امنیتی یکپارچه محافظت می شوند. این رویکردها متفاوت است و شامل استفاده از مناطق امن و اقدامات فنی مانند رمزگذاری و سرورهای امن است.

این تیم همچنین بیان می کند که در صورت نقض امنیت ، آنها طرح واکنش خود را در مورد حوادث و نقض اجرا می کنند ، که شامل ارسال اعلان ها به افراد در اسرع وقت است.

 

قیمت ربات معامله گر هوشمند 3Commas

در حالی که 3Commas یک ربات رایگان هست ، تعدادی بسته عضویت ماهانه وجود دارد که از ویژگی های مختلفی برخوردار است.

در عکس پایین پنل های این ربات ترید اتومات را مشاهده می کنید .

ربات ترید خودکار

* توجه به این نکته مهم است که کاربرانی که متعهد به دوره های طولانی تری برای اشتراک هستند ، هزینه های ماهانه خود را کاهش می دهند و اشتراک 6 ماهه 15٪ تخفیف دریافت می کند ، در حالی که اشتراک یک ساله 25٪ تخفیف دریافت می کند.

همچنین بسته سازمانی موجود است که شامل پشتیبانی اولویت دار و ویژگی های سفارشی است و قیمت این سرویس نیز در صورت درخواست در دسترس است.

این تیم همچنین از نظر گزینه های پرداخت کاملاً انعطاف پذیر بوده و اشتراک ها را می توان به صورت ارز های دیجیتال یا فیات(پول نقد) پرداخت کرد ، همچنین پرداخت کارت اعتباری و انتقال از طریق PayPal و advcash نیز امکان پذیر است.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments