هر معامله گر کریپتو به دنبال راه های جدیدی برای رشد دارایی های خود است.راه‌های بی‌شماری برای گسترش سبد فعلی‌تان و رشد دارایی‌های ارزدیجیتال تان وجود دارد، و صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Bybit همیشه راه کار های جدیدی ارائه می‌کنند که سرمایه‌گذاری را ساده و آسان می‌کند.به عنوان مثال،Bybit Earnیک فرصت بسیار جالب را ارائه می دهد.

در زیر، با این ویژگی ها بیشتر آشنا خواهید شد.هنگامی که درباره نحوه عملکرد هر یک از آنها اطلاعات بیشتری کسب کردید، آماده تصمیم گیری در مورد اینکه آیا Bybit Earn برای شما و سبد ارزهای دیجیتال شما مناسب است یا خیر.

در Bybit ثبت نام کنید

Bybit Earn

Bybit Earn یکی از بهترین راه‌ها برای کسب ارز دیجیتال برای مبتدیان و معامله‌گران با تجربه است.استفاده از این راه کار ساده است و برای معامله گران مبتدی مناسب است.APY ها (بازده درصدی سالانه) از بهترین ها در صنعت هستند و این پلتفرم از اقدامات امنیتی پیچیده برای محافظت از سرمایه گذاری ها استفاده می کند.با سرمایه گذاری دارایی های کریپتو خود در Bybit Earn، به رشد آنها کمک می کنید .

Bybit Earn چیست؟

Bybit Earn یک پلت فرم مدیریتی است که به سرمایه گذاران رمزارز کمک می کند تا دارایی های خود را کنترل و گسترش دهند.هدف این محصول بازدهی بالا و امنیت درجه یک است که آن را هم برای مبتدیان و هم برای سرمایه گذاران باتجربه عالی می کند.

Bybit Earn شامل چندین راه کار ثانویه در عرضه های خود است.برخی از این راه کار ها برای سرمایه گذاران ریسک گریز طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر بازدهی بالاتر را هدف قرار می دهند.ترجیحات و تمایلات شما به عنوان یک معامله گر هرچه که باشد، مطمئناًBybit را پیدا خواهید کرد که برای دستور کار شما مناسب باشد.این تطبیق پذیری همان چیزی است که Bybit Earn را به یکی از بهترین راه ها برای کسب ارز دیجیتال تبدیل می کند.

Bybit Savings

ربات bybit

Bybit Savings محصولی از Bybit Earn است که به سرمایه گذاران کمک می کند تا دارایی های کریپتو خود را به طور پیوسته افزایش دهند.  این محصول به گزینه‌ای عالی برای هرکسی تبدیل می‌کند که مایل به ریسک کردن ارز دیجیتالی است که به سختی به دست آورده است.

می توانید از Bybit Savings برای انواع ارزهای دیجیتال استفاده کنید. این انعطاف‌پذیری ذاتی، محصول را به یکی از بهترین راه‌های کسب ارز دیجیتال برای افرادی که ارزهای متنوعی دارند تبدیل می‌کند. با ایجاد یک حساب کاربری Bybit و سرمایه گذاری در Bybit Savings، می توانید خود را برای رشد و درآمد ثابت آماده کنید.

 

مزایای Bybit Savings

عوامل متعددی وجود دارد که Bybit Savings را به یکی از بهترین راه‌های کسب ارز دیجیتال تبدیل می‌کند.  شما می توانید تصمیم بگیرید که روی کدام سکه ها سرمایه گذاری کنید. همچنین می توانید بین محصولات با مدت زمان ثابت و محصولات با مدت انعطاف پذیر انتخاب کنید، که همگی دارای مزایای منحصر به فردی برای سرمایه گذاران هستند.

یکی دیگر از مزایای Bybit Savings این است که اصل پول شما تضمین شده است. این بدان معنی است که شما از ، از دست دادن پول محافظت می شوید. این لایه حفاظتی ساده به سرمایه گذاران محتاط این آزادی را می دهد که در برنامه شرکت کنند و بازدهی قابل توجهی را بدون خطر جدی برای سبد خود به دست آورند.

مزیت نهایی این است که Bybit Savings می تواند به معامله گران بازده بسیار بالایی بدهد. عقل سلیم حکم می‌کند که ابزاری با ریسک پایین نیز پاداش‌های پایینی ارائه می‌کند، اما این محصول بای‌بیت این باور را که اغلب تکرار می‌شود، رد می‌کند. بازدهی Bybit Savings اغلب تضمین شده است، و شما می توانید از این پلتفرم برای تقویت قابل توجه دارایی های رمزنگاری خود استفاده کنید.

در Bybit ثبت نام کنید

 

Dual Asset

ربات bybit

Dual Asset ابزاری است که به معامله گران اجازه می دهد تا با پیش بینی جهت یک دارایی رمزنگاری خاص، بازده را به حداکثر برسانند. این محصول برای سرمایه گذاری در بازارهایی که نوسان ندارند بسیار عالی است زیرا فقدان نوسان سطح قابل پیش بینی را افزایش می دهد. می‌توانید از این مانور برای کسب درآمد از قیمت‌های متغیر بیت‌کوین، اتر و سایر ارزهای دیجیتال استفاده کنید. اگر فکر می‌کنید می‌توانید مسیری را که قیمت یک دارایی خاص در حال حرکت است، مشخص کنید، محصول Dual Asset بای‌بیت یکی از بهترین راه‌ها برای کسب ارز دیجیتال است.

اگر ارزش دارایی همانطور که انتظار داشتید در زمان سررسید افزایش یافته یا کاهش یافته باشد، تفاوت قیمت را به عنوان بازده دریافت خواهید کرد. اگرچه این استراتژی کاملاً بدون ریسک نیست، اما به معامله‌گران این امکان را می‌دهد که سرمایه‌گذاری‌های خود را با سطح اطمینان خود در آینده یک بازار ارزدیجیتال خاص مطابقت دهند.

 

مزایای Dual Asset

 ساختار منحصربه‌فرد محصول به شما امکان می‌دهد تا زمانی که قیمت‌های کریپتو در حال افزایش است و سایر دارایی‌های کریپتو در زمانی که این قیمت‌ها کاهش می‌یابد، USDT کسب کنید.

همچنین می‌توانید از ویژگی Dual Asset برای کسب بازدهی قابل‌توجه استفاده کنید، به‌ویژه اگر در مورد بازارهای ارزدیجیتال اطلاعات کافی داشته باشید. داشتن یک ایده خوب در مورد احتمال افزایش یا کاهش قیمت به شما امکان می دهد وجوه قابل توجهی را در سرمایه گذاری Dual Asset قرار دهید. اگر پیش‌بینی شما درست از آب در بیاید، به شکل قابل توجهی سود خواهید برد.

مکانیسم Dual Asset در Bybit همچنین دوره های قفل کوتاهی را ارائه می دهد. این بدان معناست که دسترسی بیشتری به دارایی‌های ارزدیجیتال خود خواهید داشت. هرچه زودتر بتوانید به دارایی های خود دسترسی پیدا کنید، سریعتر می توانید آنها را به کار ببندید و بازدهی بیشتری برای سبد خود به دست آورید.

 

Shark Fin

 Shark Fin یک محصول مالی است که به معامله گران اجازه می دهد در بازارهای بی ثبات ارزهای دیجیتال سود کسب کنند. اصل پول تضمین شده است و سطحی از امنیت داخلی را برای معامله گران فراهم می کند. با پیش‌بینی اینکه قیمت یک دارایی خاص در محدوده‌های از پیش تعیین شده باقی می‌ماند، می‌توانید بازدهی را به حداکثر برسانید و درآمد ارزهای دیجیتال خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

وقتی روی Shark Fin سرمایه گذاری می کنید، با تاریخ تسویه حساب آینده موافقت خواهید کرد. همچنین با طیف وسیعی از قیمت‌های بالقوه آینده دارایی موافقت خواهید کرد. اگر زمانی که تاریخ تسویه می رسد، قیمت دارایی در محدوده توافق شده باشد، بازدهی بالاتری کسب خواهید کرد. حتی اگر قیمت از محدوده از پیش تعیین شده خارج شود، باز هم ممکن است بازدهی با ارزش کل کمتری کسب کنید. این پتانسیل بالا برای بازده، Shark Fin را در میان بهترین راه‌های کسب ارز دیجیتال قرار می‌دهد.

مزایای Shark Fin

سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در محصول Shark Fin از Bybit مزایای متعددی دارد. اول از همه، محصول نشان دهنده یک سرمایه گذاری اصلی محافظت شده است. این بدان معناست که می توانید حداقل روی بازپس گیری پولی که ابتدا برای این تلاش اختصاص داده اید، حساب کنید. چنین مکانیزم بدون ریسک همیشه برای سرمایه گذاران، به ویژه کسانی که ذهنیت محتاطانه ای دارند، جذاب خواهد بود.

 اگر قیمت دارایی انتخاب شده در محدوده های از پیش تعیین شده شما قرار گیرد، می توانید بازده بسیار بالاتری داشته باشید. این یک ویژگی شگفت انگیز است، به ویژه برای سرمایه گذاری که بدون ریسک قابل توجهی انجام می شود. این نوع موقعیت‌های برد-برد در دنیای مالی است و معامله‌گران به درستی مشتاق استفاده از آن هستند.

 

Bybit Launchpool

ثبت نام bybit

با Bybit Launchpool ، سرمایه‌گذاران می‌توانند توکن‌ها را در یک استخر سرمایه‌گذاری قرار دهند و بازدهی را در قالب سود دریافت کنند. برای ورود به استخر، باید مقدار مشخصی از یک توکن خاص را Stake کنید. از آنجا، بازده و جوایزی را در قالب توکن های بیشتری دریافت خواهید کرد. بازدهی از روزی که توکن های خود را به اشتراک می گذارید آغاز می شود و بازده مستقیماً به حساب Bybit Earn شما واریز می شود.

Bybit Launchpool به معامله گران اجازه می دهد تا هر زمان که بخواهند دارایی های سهام خود را برداشت کنند. این انعطاف‌پذیری به سرمایه‌گذاران امکان دسترسی دائمی به دارایی‌های ارزدیجیتال خود را می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد در لحظه انتخاب خود، یک راه سرمایه‌گذاری جایگزین را دنبال کنند. توکن های بدون شرط بلافاصله به حساب بای بیت باز می گردند.

مزایای Bybit Launchpool

 انعطاف پذیری با پتانسیل بازدهی بالا، Bybit Launchpool به یکی از بهترین راه ها برای کسب ارز دیجیتال تبدیل شده است. مزیت اصلی این محصول این است که به شما امکان می دهد رمز ارز رایگان کسب کنید. اگر مایل هستید، می توانید یک سکه خاص را در یک استخر سرمایه گذاری کنید و بازدهی را با همان ارز دریافت کنید. از طرف دیگر، می توانید در یک ارز سرمایه گذاری کنید و سپس بازدهی خود را در ارز دیگری دریافت کنید.

در Bybit ثبت نام کنید

Liquidity Mining

ربات bybit

Bybit محصول دیگری به نام Liquidity Mining ارائه می دهد که به معامله گران اجازه می دهد بازدهی قابل توجهی را با سکه های موجود در استخرهای نقدینگی بدست آورند. این محصول مشابه Launchpool است اما با یک تفاوت عمده. Liquidity Mining ، همه استخرها از مدل بازارساز خودکار (AMM) پیروی می کنند. با استفاده از رایانه‌هایی که تأمین نقدینگی را خودکار می‌کنند، استخرها به معامله‌گران اجازه می‌دهند در یک فضای غیرمتمرکز گرد هم آیند. نتیجه، برای بسیاری از معامله گران، یک جریان ثابت از بازده قابل توجه است.

 

مزایای استخراج نقدینگی

مزیت اصلی Liquidity Mining ظرفیت آن برای ارائه بازدهی عظیم است. اگر دارایی های قابل توجهی برای سرمایه گذاری در محصول دارید، می توانید مقدار زیادی اهرم به خود بدهید. اگر شرایط بازار به نفع شما باشد، این به نوبه خود می تواند به بازدهی بزرگ تبدیل شود.

ساختار محصول همچنین باعث می شود ریسک کمتری نسبت به معاملات استاندارد داشته باشید.

 

5 1 رائ
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments