3commas ربات ترید اتوماتیک | ارزپایه

با رشد دنیای cryptocurrency ، به معامله گران طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده برای کمک به ساده کردن روند معاملات ارائه می شود و به معامله گران در تمام سطوح تجربه برای ثبت سودهای مداوم کمک می کند.

3Commas یک پلتفرم جامع تجارت Cryptocurrency است که به کاربران خود اجازه می دهد تا از ربات های تجاری خودکار استفاده کنند و همچنین اقدامات معامله گران موفق را دنبال و کپی کرده و به ایجاد و پیگیری اوراق بهادار برتر بپردازند.

علاوه بر این ، کاربران می توانند در تجارت هوشمند مشغول به کار شوند و استراتژی های تجاری خود را سفارشی کنند و stop loss را برپا کرده و از دستورات سود استفاده کنند.

 


نمایش سایت


بررسی اجمالی 3Commas

سکوی مدیریت رمزنگاری 3Commas دسترسی به تعدادی از ابزارهای طراحی شده برای بهبود کارایی و اثربخشی تجارت کلی را فراهم می کند. هدف اصلی این تیم این است که به حداقل رساندن ریسک های سرمایه گذاران ، و محدود کردن قرار گرفتن در معرض ضرر و در عین حال حداکثر سود خود ، کمک کند.

مرکز خدمات ارائه شده ، ربات معاملاتی 3Commas است که به عنوان یک سرویس مبتنی بر وب فعالیت می کند. رباتهای معاملاتی قطعات نرم افزاری رایانه ای هستند که بطور مداوم معاملات را بر اساس پارامترهای از پیش تعیین شده توسط برنامه انجام می دهند.

در حال حاضر بیش از 33000 معامله گر از این سرویس استفاده می کنند ، و این پلتفرم بیش از 10 میلیون دلار حجم معاملات روزانه را تحویل می دهد و رونق تجارت در حال حاضر تقریبا با 12 صرافی شامل Coinbase ، GDAX ، Binance ، Bitfinex و Huobi کار می کند.

در نتیجه ، با استفاده از 3Commas می توانید سفارشات مختلف را در مبادلات مختلف ادامه دهید ، رفتار معاملاتی آگاهانه تری ایجاد کرده و از Stop Loss مؤثر استفاده کرده یا از استراتژی های معاملات سود استفاده کنید.

ویژگی های اصلی

  •   عملکردی – 3Commas از یک بستر مبتنی بر وب بهره می برد و رابط کاربری آسان و قابل استفاده ای را شامل می شود که شامل طیف گسترده ای از توابع و تجزیه و تحلیل دقیق است. کاربران می توانند از ربات های کوتاه ، ساده ، کامپوزیت و کامپوزیت استفاده کنند و ضرر متوقف کنند و اهداف سود را بگیرند و همچنین استراتژی های تجاری خود را سفارشی کنند.
  •   فناوری – تجارت خودکار از طریق ادغام API با مبادلات cryptocurrency صورت می گیرد و ربات شبانه روز با هر دستگاه کار می کند و کاربران می توانند به داشبورد معاملاتی خود بر روی رایانه های رومیزی و لپ تاپ دسترسی پیدا کنند. این تیم همچنین برنامه های موبایل را برای Android و iOS توسعه داده اند
  •   Range of Tools – این پلتفرم دامنه خوبی از ابزارهای معاملاتی را در اختیار شما قرار می دهد و علاوه بر ربات های خودکار و آنالیز عملکرد ، کاربران قادر به ایجاد ، تجزیه و تحلیل و تست مجدد اوراق بهادار رمزنگاری و نظارت بر بهترین پرتفوی های عملکردی هستند که توسط سایر کاربران ایجاد شده است. علاوه بر این ، کاربران می توانند در تجارت اجتماعی شرکت کنند و اقدامات سایر معامله گران موفق را دنبال و کپی کنند.
    یکپارچه سازی مبادله – تیم 3Commmas برای 12 مبادله شامل Bittrex ، Bitfinex ، Binance ، Bitstamp ، KuCoin ، Poloniex ، HitBTC ، Cex ، GDAX (Coinbase Pro) ، OKEx ، Huobi و Yobit ربات های تجارت خودکار را در اختیار شما قرار می دهد.

پشتیبانی مشتری – این پلتفرم به زبانهای انگلیسی و روسی موجود است و یک تیم پشتیبانی برای رسیدگی به هرگونه مسائل 24/7 در دسترس است. کاربران می توانند با ارسال درخواست در مرکز راهنمایی با تیم تماس بگیرند و از طریق حساب توییتر ، گروه تلگرام و فیس بوک نیز می توانید با این تیم تماس بگیرید و همچنین یک صفحه سؤالات متداول در مرکز راهنمایی وجود دارد که به متداول ترین موضوعات نیز می پردازد. به عنوان تعدادی از راهنماهای شفاف نوشته شده برای کمک به کاربران برای حرکت در سیستم عامل.

 

نحوه شروع کار در 3Commas

ایجاد یک حساب کاربری یک روند رو به جلو است و در صفحه اصلی یک برگه سبز “Create an Account” در بالای صفحه وجود دارد.

1) ایجاد یک حساب کاربری

برای ثبت نام به وب سایت 3Commas مراجعه کرده و یک آدرس ایمیل و رمز عبور وارد کنید. پس از تأیید حساب خود از طریق کلیک روی پیوند در ایمیل ارسال شده ، به داشبورد دسترسی پیدا خواهید کرد.

2) نوع ربات را انتخاب کنید

چهار نوع ربات تجاری ، کوتاه ، ساده و کامپوزیت وجود دارد و یک ربات معاملاتی ساده فقط شامل یک جفت معاملاتی است و راحت ترین راه برای راه اندازی آن است.

3) به یک صرافی وصل شوید

ویژگی ربات تجارت ساده فقط هنگام شروع کار با Binance کار می کند و می توانید یک حساب Binance را از اینجا وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری شما از طریق API متصل شده است و BNB را در اختیار دارد و ویژگی پرداخت هزینه BNB را روشن کرده است. پس از این ، می توانید یک نام برای بات خود بزارید .

 

4) جفت معاملات را انتخاب کنید 

شما می توانید از منوی کشویی جفت معاملات مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس می توانید به ربات خود بگویید که در طول تجارت اولیه خود از چه مقدار از ارز مورد نظر خود استفاده خواهید کرد.

5) هدف خود را تعیین کنید

قبل از انجام این کار ، ایده خوبی است که اندازه تجارت ایمنی را تعیین کنید ، زیرا می توانید پس از هرگونه غرق شدن ، با روشی کنترل شده تر خرید انجام دهید. اگر یک جفت تجاری از ETH / BTC انتخاب شده است ، و اگر بعد از خرید ETH قیمت پایین تر از قیمت اصلی خرید باشد ، آنوقت معاملات ایمنی به شما امکان می دهد با مقدار BTC که در اندازه تجارت ایمنی تعیین شده است ، ETH بیشتری خریداری کنید.

پس از آن ، می توانید سود مورد نظر خود را تعیین کنید که ربات معاملاتی را هنگام فروش براساس درصد ها به شما اطلاع دهد. اگر سود هدف برای 3٪ تعیین شده باشد ، پس از تحقق این سود ، ربات معاملاتی بطور خودکار سفارش فروش را انجام می دهد.

6) نوع سود را انتخاب کنید

دو گزینه سود وجود دارد که درصدی از پایه یا یک درصد از کل حجم است.

7) تعداد معاملات ایمنی حداکثر را تنظیم کنید

این به ربات معاملاتی اطلاع می دهد که قبل از متوقف کردن چه میزان معاملات ایمنی می تواند انجام شود ، و تعداد معاملات ایمنی حداکثر فعال به ربات معاملاتی میزان معاملات فعال ایمنی فعال در هر زمان معین را می گوید.

8) انحراف قیمت را برای معاملات ایمنی آزاد تنظیم کنید

این به ربات معاملاتی می گوید که چه زمانی می تواند معاملات ایمنی را شروع کند ، و درصد تعیین می شود. اگر روی 3 تنظیم شود ، وقتی قیمت ارز منتخب 3٪ کمتر از قیمت اولیه تجارت باشد ، آنگاه ربات معاملاتی شروع به انجام معاملات ایمنی خواهد کرد.

9) شرایط شروع تجارت را تنظیم کنید

این مورد از زمان شروع تجارت اولیه خبر می دهد و انتخابی از TradeView Signal Buy یا خرید قوی ، TradingView Signal Strong Buy ، دستی یا باز کردن تجارت جدید ASAP وجود دارد.

با رعایت این مراحل ، یک ربات معاملاتی فقط در عرض چند دقیقه قابل پیکربندی است و کل فرایند به اندازه کافی ساده است که تاجران تازه کار با موفقیت از آن پیروی کنند. این پلتفرم هنوز هم به اندازه کافی دقیق است تا بتواند معامله گران با تجربه تری را به خود جلب کند.

 

چگونه می توان از استفاده از ربات های خودکار سود برد

پس از راه اندازی ربات ، کاربران می توانند شروع به انجام معاملات طولانی و کوتاه کنند ، برای معاملات کوتاه مدت ، افزایش قیمت ارز انتخابی منجر به اجرای فروش فروش رمزنگاری زیرزمینی پس از رسیدن به سطح سود تعیین شده می شود. در صورت بازگشت قیمت می توان سفارشات ایمنی در نظر گرفت تا اطمینان حاصل شود که ربات نیز با افزایش درصد معینی خرید را انجام می دهد.

تیم 3Commas هر دو الگوریتم های طولانی و کوتاه را تشریح کرده اند که باعث می شود استراتژی های متضاد برای فروش بالاتر و خرید کمتر برای تولید سود استفاده شود.

طولانی – خرید پایین ، فروش بالاتر

بات با توجه به یکی از شرایطی که در طول ایجاد می تواند معامله جدیدی را باز کند. پس از آن بلافاصله سکه ای برای فروش در اختیار شما قرار می دهد. اگر قیمت افزایش یابد و سفارش پر شود ، هدف سود حاصل می شود. در صورت افت قیمت ، ربات سفارشات ایمنی را زیر قیمت خرید هر X٪ قرار می دهد. هر سفارش ایمنی پر شده به طور متوسط ​​باعث افزایش قیمت خرید می شود و این امکان را فراهم می کند تا هدف TakeProfit را پایین بیاورید و معامله را بدون از دست دادن سود در اولین گزاف گویی قیمت ببندید. یک سکه را با 10 دلار بخرید و سپس آن را با 11 دلار بفروشید. از آنجا که پس از فروش بیشتر می شوید ، از تفاوت قیمتها سود می برد. 11 دلار در برابر 10 دلار خرج کردم.

الگوریتم ساده شده:

خرید قسمت اولیه سکه ها.
سفارش فروش
سفارشات خرید ایمنی را انجام دهید.
در صورت سفارشات ایمنی ، سفارش فروش به روزرسانی را پر کنید.
سفارشات ایمنی را لغو کرده و در صورت تمام شدن سود را پس از فروش محاسبه کنید.
کوتاه – فروش بالاتر ، خرید پایین

این یک نسخه معکوس از الگوریتم “Long” است. یک سکه را با 10 دلار بفروشید و سپس آن را با قیمت 9 دلار خریداری کنید. از آنجا که برای خرید مجدد هزینه کمتری صرف می کنید ، از تفاوت قیمتها سود می برد. 9 دلار در برابر 10 دلار خرج کردم.

الگوریتم ساده شده:

فروش قسمت اولیه سکه ها.
سفارش خرید
سفارشات فروش ایمنی را انجام دهید.
در صورت سفارشات ایمنی ، سفارش به روزرسانی را پر کنید.
سفارشات ایمنی را لغو کرده و در صورت اتمام سود پس از خرید محاسبه کنید.
تجارت هوشمند چگونه کار می کند

3Commas یک ویژگی تجارت هوشمند را شامل می شود که از دستورات TakeProfit و StopLoss استفاده می کند تا به کاربران در حداکثر سود سود تجاری خود کمک کند. معامله گران می توانند اوراق بهادار خود را با دستورات سفارشی کنند تا در یک قیمت قیمتی معین بخرند یا بفروشند. دستورات به شرح زیر کار می کنند:

Trailing Take Profit – ویژگی Trailing Take Profit برای کمک به معامله گران در تحقق بیشترین سود طراحی شده است. اگر یک کاربر چند برابر ETH را با مبلغ 500 دلار خریداری کند و سفارش استاندارد را برای سود خود 550 دلار تعیین کند ، در آنصورت سود 50 دلار در هر ETH را کسب می کند.

اما اگر قیمت ETH به بالای 550 دلار صعود کند ، Trailed Take Profit به شما امکان می دهد تا با بالاترین ارزش در یک روند با فروش درصدی از بالاترین ارزش فروش کنید. در نتیجه ، اگر قبل از سقوط یک سفارش Trailing Take Profit را 10٪ کنید و ETH به 600 دلار برسد ، وقتی قیمت 10٪ یا پایین تر از 540 دلار کاهش یابد ، سفارش فروش فعال می شود.

Trailing Stop Loss – این کار به همان روشی انجام می شود که متوقف می شود زیرا هر دو به شما اجازه می دهند با کاهش قیمت ، مواجهه خود را با ضرر به حداقل برسانید. یک ترتیب ضرر Trailing Stop Loss کمی متفاوت است زیرا بر اساس درصد است و به طور خودکار در برابر نوسانات قیمت تنظیم می شود ، در حالی که یک سفارش Stop Loss به صورت دستی در آستانه قیمت ثابت تنظیم می شود.

در نتیجه ، اگر چند برابر ETH با قیمت 500 دلار خریداری شود ، با سفارش توقف ضرر 10٪ تعیین شده ، در صورت کاهش قیمت ETH به زیر 450 دلار ، سفارش ضرر توقف به صورت خودکار اجرا می شود و ETH خود را نیز با آن قیمت به فروش می رسانید. اگر قیمت ETH در طول روز افزایش یابد ، یک سفارش ضرر Trailing Stop به طور خودکار با تغییر قیمت تنظیم می شود و اگر ETH در 15٪ قیمت را افزایش دهد ، در صورت کاهش قیمت تنظیم شده 10٪ سفارش Trailing Stop Loss شروع می شود. 5٪ افزایش این با یک سفارش استاندارد توقف ضرر متفاوت است که فقط در صورت کاهش قیمت کمتر از 10٪ از قیمت اصلی خرید درج می شود.

3Commas چقدر ایمن است؟

این تیم در مورد پروتکل های امنیتی که آنها تصمیم به استفاده از آن گرفته اند ، جزئیات زیادی را نمی گیرند ، اما لازم به یادآوری است که شما در واقع هیچ بودجه ای را روی سیستم عامل نگه ندارید و ربات های تجاری شما قادر به برداشتن از پیوندهای خود نیستند. حساب ها.

مانند سایر سیستم عامل های ربات معاملاتی ، رباتهای تجاری شما از طریق API با حسابهای ارزی شما متصل می شوند و سپس به تجارت خودکار در مبادلات مرتبط خود ادامه می دهند. در حالی که این روند اتفاق می افتد ، کاربران لازم نیستند که هرگونه نقل و انتقالات نقدی / رمزپایه را به حساب های خارجی انجام دهند و فقط باید کلیدهای API خود را که از طریق مبادلاتشان ایجاد می شود ، تهیه کنند.

این کلیدها دسترسی محدود به حسابهای کاربری را برای انجام معاملات انجام می دهند و به رباتها حق برداشت نمی دهند.

این همچنین بدان معنی است که اگر حساب شما به خطر بیفتد ، و بازیگران ناجوانمردانه بتوانند کنترل فعالیت معاملاتی شما را به دست آورند ، آنها هنوز نمی توانند به طور مستقیم به حسابهای ارزی شما دسترسی داشته باشند تا برداشت ها را انجام دهند.

با این حال ، قوانین استاندارد امنیتی شخصی رمزنگاری هنوز هم اعمال می شود ، زیرا آنها هنوز هم می توانند تأثیر مخربی بر وجوه نگهداری شده در حسابهای ارزی شما داشته باشند. شناخته شده است که هکرها دسترسی API به حساب های ارزی را بدست می آورند و به ربات ها دستور می دهند مقادیر زیادی سکه کم ارزش را که قبلاً هکرها خریداری کرده بودند ، خریداری کنند.

پس از هجوم مصنوعی تقاضا و قیمت سکه های مذکور ، هکرها پس از فروش سهام شخصی خود را برای سود به دست می آورند و صاحبان حساب به خطر افتاده وجوه را در سکه های کم ارزش نگه می دارند.

 

 

در نتیجه ، به منظور کاهش این خطرات ، به کاربران توصیه می شود گزینه های امنیتی موجود مانند تأیید هویت دو عاملی (2FA) و هشدارهای اطلاع رسانی را فعال کنند. اعلان ها را می توان فعال کرد که کاربران را از هر ورود به حساب کاربری خود هشدار می دهد ، همچنین از این سیستم عامل می تواند از شناسایی IP جدید استفاده کند ، در صورت ورود کاربر از یک مقصد جدید ، ایمیل های تأیید ارسال می شود.

به منظور دستیابی به حساب کاربری خود ، از کاربر خواسته شده است که یک شماره کد خاموش را وارد کرده یا روی پیوند موجود در ایمیل تأیید کلیک کنید.

تیم 3Commas اظهار داشتند كه آنها به امنیت داده ها و محافظت از اطلاعات شخصی كاربران خود متعهد شده اند و تمام داده ها توسط پادمان های امنیتی یکپارچه محافظت می شوند. این رویکردها متفاوت است و شامل استفاده از مناطق امن و اقدامات فنی مانند رمزگذاری و سرورهای ایمن است.

این تیم همچنین تشریح می کنند که در صورت نقض امنیت ، آنها برنامه Incident and Reach Response Response (سوانح) را که شامل ارسال اعلان ها به افراد در اسرع وقت است ، به اجرا می گذارند.

3Commas برای مبتدیان چقدر مناسب است؟

این پلتفرم به طور کلی بسیار آسان برای حرکت است ، حتی برای معامله گران جدید ، و تنظیم ربات های تجارت آسان است. قابلیت دسترسی به ویژگیهای مختلف از داخل حساب شما آسان است و اتصال به بورس ، و تنظیم معاملات و رباتهای هوشمند با کلیک روی یک دکمه قابل انجام است. داشبورد نیز به خوبی ارائه شده است ، و صفحه جانبی به کاربران امکان می دهد تا زبانه ها و ویژگی های دلخواه خود را سریع انتخاب کنند.

علاوه بر این ، ویژگی هایی از قبیل آنالایزر bot که جزئیات ربات های برتر و جفت های تجاری را نشان می دهد ، و بازار به خوبی اجرا شده و درک آن ساده است. در حالی که ویژگی های ایجاد ، ردیابی و تجارت اجتماعی سبد خرید بازرگانان جدید و با تجربه تر است.

می توانید انواع مختلف نمونه کارها را از داخل حساب کاربری خود جستجو کرده و ضمن مشاهده عملکرد آنها و مشاهده آنها با دنبال کردن هر سبد مورد علاقه ، آنها را جستجو کرده و آنالیز کنید. در صورت تمایل می توانید نمونه کارها را نیز کپی کنید. اگرچه برای استفاده کامل از این ویژگی باید مبادلات یکسانی داشته باشید.

 

 

دفتر خاطرات معامله گر ویژگی دیگری است که از تجار در سطوح مختلف بهره مند می شود زیرا گزارش مختصری از تمام معاملات انجام شده در مبادلات پیوندی شما ارائه می دهد ، و به شما امکان می دهد تا در یک بازه زمانی مشخص هرگونه سود یا ضرر ناشی از تجارت خاص را تشخیص دهید.

این به شما کمک می کند تا عملکرد ربات های تجاری خود را ارزیابی کنید و به طور همزمان با قابلیت تنظیم طیف وسیعی از اعلان ها چه در مرورگر ، چه برای موبایل و چه از طریق ایمیل و از طریق ایمیل و اعلان ها می توانید از برگه تنظیمات در حساب خود تنظیم کنید.

یکی دیگر از مهمترین موارد دیگر ، ثروت از منابع موجود در سیستم عامل است ، و بخش پشتیبانی شامل تعدادی راهنما و سؤالات متداول است که به افراد کمک می کند تا با مهمترین موضوعات به دست گیرند.

علاوه بر این ، این تیم وبلاگ خود را حفظ کرده است که تعدادی از مفاهیم اصلی را برای معامله گران جدیدتر ارائه می دهد ، و همچنین از طریق گروه Telegram ، کانال YouTube ، و سایر کانالهای رسانه های اجتماعی ، کمک های بیشتری را انجام می دهد ، و اعضای می توانند از داخل حسابهای خود به 3Commas Discord دسترسی پیدا کنند. .

مهمتر از همه ، در کنار آسان بودن آن ، و در اختیار داشتن طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی ، 3Commas نیز امتحان کردن رایگان است و هرکسی می تواند از تست آزمایشی رایگان استفاده کند تا از این بستر استفاده کند و با ویژگی های مختلف آن بازی کند.

قیمت گذاری 3Commas

در حالی که 3Commas امتحان رایگان است ، تعدادی بسته عضویت ماهانه وجود دارد که دارای ویژگی های مختلفی است.

بسته استارت هزینه ماهانه 29 دلار * دارد و شامل موارد زیر است:

ترمینال تجارت هوشمند
محدودیتی برای تجارت نیست
خطاها و اعلان های لغو

بسته پیشرفته ماهانه 49 دلار قیمت دارد و شامل موارد زیر است:

ترمینال تجارت هوشمند
محدودیتی برای تجارت نیست
ربات های ساده
سیگنال های شخصی TradingView

بسته حرفه ای هزینه 99 دلار در ماه * ، و شامل موارد زیر است:

ترمینال تجارت هوشمند
ربات های ساده ، کامپوزیت و ربات های Bitmex
سیگنال های شخصی TradingView
مدیریت کامل نمونه کارها

 

 

* توجه به این نکته حائز اهمیت است که کاربرانی که متعهد به دوره اشتراکی طولانی تر هستند ، از هزینه ماهانه خود کم می کنند و یک اشتراک 6 ماهه نیز 15٪ تخفیف دریافت می کند ، در حالی که اشتراک یک سال 25٪ تخفیف دریافت می کند.

همچنین یک بسته شرکت موجود است که شامل پشتیبانی از اولویت و ویژگی های سفارشی است و قیمت این سرویس در صورت درخواست در دسترس است.

این تیم همچنین با توجه به گزینه های پرداخت بسیار انعطاف پذیر است و می توان اشتراک ها را به صورت رمزنگاری یا فیات پرداخت کرد ، همچنین پرداخت کارت اعتباری و نقل و انتقالات از طریق پی پال و پیش پرداخت نیز امکان پذیر است.

 

نتیجه

اکثر رباتهای تجاری یا استفاده از آنها دشوار است ، به خصوص برای معامله گران جدید ، یا به روشی که انتظار می رود کار نمی کنند. به نظر می رسد 3Commas این مشکلات را با تولید ربات معاملاتی حل کرده است که هم راه اندازی و استفاده آسان است و هم در مقایسه با بسیاری از رقبای خود با اطمینان قابل استفاده است.

این سیستم به خوبی یکپارچه شده است و در تعداد مبادلات پیشرو مانند Binance ، Coinbase و Huobi کار می کند. ربات معاملاتی 3Commas به معامله گران تازه کار و با تجربه تر اجازه می دهد تا با شرکت در یک بازار بیست و چهار ساعته و بدون ترس از مناطق احتمالی ناکارآمدی ، پتانسیل معاملات خود را به حداکثر برسانند.

داشبورد به راحتی حرکت می کند و کاربران می توانند با توجه به پیکربندی رباتهای تجاری خود ، تعدادی گزینه را انتخاب کنند ، علاوه بر این مقدار خوبی از اطلاعات آموزشی در دسترس است ، و همچنین تجزیه و تحلیل مفصلی در مورد عملکرد رباتها وجود دارد.

علاوه بر این ، ترکیب ویژگی هایی مانند ایجاد و ردیابی نمونه کارها و تجارت اجتماعی ، 3Commas را به گزینه ای کامل برای همه علاقه مند به اضافه کردن تجارت خودکار به پروتکل های معاملات رمزنگاری شده تبدیل می کند.

2 نظرات در حال حاضر

  1. با سلام
    در خصوص آموزش رباتهای ترید مانند 3commas – shrimpy- crypto hopper اگر امکان دارد یا رفرنس و مرجع آموزشی لطفا” اعلام فرمایید. تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.