10 سایت برتر کسب بیت کوین رایگان سال 2021 | ارزپایه
best bitcoin faucets - 10 سایت برتر کسب بیت کوین رایگان سال 2021

crypto bitcoin faucets 300x147 - 10 سایت برتر کسب بیت کوین رایگان سال 2021

بهترین Faucet بیت کوین


Cointiply – این یکی از پردرآمدترین faucet بیت کوین است. آنها روش های مختلفی برای کسب درآمد مانند تماشای فیلم و انجام کارها را ارائه می دهند. آنها همچنین دارای یک بازی Multiplier هستند که در آن می توانید سکه های خود را شرط بندی کنید تا بیشتر برنده شوید. علاوه بر این ، یک مزایای مراجعه 25٪ در طول زندگی وجود دارد. برداشت یا به کیف پول بیت کوین ، یا کیف پول DOGE انجام می شود و هیچ هزینه برداشتی به آن متصل نیست.

ورود به سایت

 

بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020

10 سایت برتر کسب بیت کوین رایگان سال 2020

برترین ربات های ترید ارز دیجیتال

 

Moon Bitcoin – این faucet بسیار محبوب بیت کوین است. این هزینه هر پنج دقیقه یک بار پرداخت می شود ، یک لینک ارجاع برای کمک به شما در کسب درآمد بیشتر دارد و استفاده از آن ساده است. می توانید به راحتی پنج دقیقه مرورگر را باز بگذارید ، ادعا کنید که بیت کوین خود را شروع کرده و دوباره از نو شروع کنید. دلیل دیگری که مردم از این شیر آب استفاده می کنند این است که به شما امکان می دهد آلت کوین Dash نیز جمع کنید. اگر روزانه وارد سیستم شوید ، حتی اگر فقط یک بار ادعا کنید ، پاداش دریافت خواهید کرد.

ورود به سایت

 

BTCClicks – یکی از قدیمی های دریافت بیت کوین از سال 2013 در حال ارسال Satoshis به کیف پول های رمزنگاری کاربران است ، بنابراین می توانید از قانونی بودن این وبسایت اطمینان داشته باشید. شما میتوانید با دیدن تبلیغ بیت کوین بگیرید ، با این وجود ، لازم به یادآوری است که قبل از اینکه بتوانید درآمد خود را بدست آورید ، حداقل در کیف پول BTCClicks خود باید حداقل 0.10000 mBTC داشته باشید.

ورود به سایت

 

coinmonster –  ارز دیجیتال رایگان Stellar و Tether و 0x . سایت coinmonster کوین مانستر یک سایت جدید است که ارز های استلار (Stellar)، تتر (Tether) و زیرو ایکس (0x) به صورت رایگان به شما می دهد شما این ارزها را به صورت رایگان فقط با کلیک کردن روی Claim و حل کد کپچا به دست می آورید.

ورود به سایت

 


بهترین بازی ها BITCOIN


luckyfish – جز اولین سایت های سرگرمی با ارز دیجیتال بیت کوین است و شما در این سایت می توانید با دوستان مختلف رقابت کنید و بر اساس مهارت و شانس درآمد هم کسب کنید. شما همچنین با ارز های دیجیتال Bitcoin، Dogecoin، Litecoin، Ethereum، Bitcoin Cash، Stellar، Ripple، Dash، Zcash، Tether، Stellar، Bitcoin Gold، Eoscoin می توانید شروع به بازی کنید در این سایت نیاز به شارژ حساب نیست و می توانید از بخش FAUCET ارز دیجیتال رایگان بگیرید و به بازی خود ادامه دهید. یکی از بهترین امتیاز های خوب این سایت داشتن نرم افزار حرفه ای برای گوشی موبایل است.

ورود به سایت

 

bc.game – یک سایت منحصر به فرد ، که در سال 2019 تأسیس شد ، این یک سایت کاملاً جدید و تازه برای درامد بیت کوین است و مبتنی بر cryptocurrency است و طیف جدیدی از بازی ها را برای سرگرمی ارائه می دهد.در حالی که از یک تجربه بازی جدید لذت می برید ، بازدیدکنندگان همچنین از تأیید هویت 2 عاملی ، معاملات فوری ، پشتیبانی 24/7 ، 100٪ بطور عادلانه و ثبت نام ناشناس لذت خواهند برد.

ورود به سایت

 

YOLODice  – ارزپایه را توصیه می کند زیرا بیش از 1 جک پات BTC و پرداخت خوبی دارد . آنها همچنین منصفانه هستند ، سطح ناشناسی خوبی ارائه می دهند . شما میتوانید بازی کنید و براحتی بیتکوین بدست بیاورید .

ورود به سایت

 

Bit Fun – با بازی کردن بیت کوین رایگان کسب کنید . بیت فان Bit Fun به ازای هر ۱۵ دقیقه هنگام کلیک کردن و کلیک بر گزینه من روبات نیستم مقداری بیت کوین به شما می دهد.این وبسایت از برنامه های بازی و افزایش پول از طریق بازی نیز برخوردار می باشد. و دارای بازی های خیلی باحالی است.در بخش پیشنهاد ها بیت کوین زیادی به دست آورید! با تکمیل نظرسنجی ها، پیشنهادات و سایر تبلیغات بیت کوین به دست بیارید،سپس تمام درآمد این پیشنهادات به سرعت و به طور مستقیم به حساب CoinPot پرداخت می شود و می تواند در هر زمان به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهید (حداقل مقدار برداشت 10،000 ساتوشی)

ورود به سایت

سایت برتر کسب بیت کوین رایگان 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.