Highest Paying Bitcoin Faucets - 10 سایت برتر کسب بیت کوین رایگان سال 2020

در چند سال اخیر صحبت نکردن در مورد بیت کوین کار سختی بود . بیت کوین در این سال ها رشد قابل توجهی داشته و سود های فراوانی به دارندگان بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال رسانده است . با این حال ، برای تازه وارد های این صنعت نو ظهور ریسک های زیادی پیش رو می باشد . خرید بیت کوین اکنون یک نقطه شروع گران است. علاوه بر این ، نوسانات قیمت بیت کوین همچنین برای برخی از افراد که فکر می کنند بیت کوین را به سبد سرمایه گذاری خود اضافه می کنند ، بازدارنده است.

خوشبختانه راهی برای شروع ساختن یک مقدار کوچک و ثابت بیت کوین بدون نیاز به صرف سکه به لطف faucet بیت کوین وجود دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید ساخت والت معتبر میباشد که میتوانید از والت های زیر استفاده کنید :

ایرانی :  کیف پول و صرافی معتبر ایرانی

کیف پول اتومیک Atomic Wallet و ایردراپ معتبر

معرفی کیف پول blockchain+آموزش تصویری

معرفی کیف پول چندمنظوره Jaxx

پس از افتتاح حساب در یکی از وبسایت های فوق در ادامه ۱۰ تا از پر سود ترین و معتبر ترین وبسایت های سال ۲۰۲۰ برای دریافت بیت کوین را از رسانه ی ارزپایه معرفی میکنیم .

 

1. BTCClicks – یکی از قدیمی های دریافت بیت کوین
BTCClicks از سال 2013 در حال ارسال Satoshis به کیف پول های رمزنگاری کاربران است ، بنابراین می توانید از قانونی بودن این وبسایت اطمینان داشته باشید. شما میتوانید با دیدن تبلیغ بیت کوین بگیرید ، با این وجود ، لازم به یادآوری است که قبل از اینکه بتوانید درآمد خود را بدست آورید ، حداقل در کیف پول BTCClicks خود باید حداقل 0.10000 mBTC داشته باشید.

ورود به سایت

 

 

2. FreeBitcoin – در قرعه کشی های هفتگی بیت کوین شرکت کنید
FreeBitcoin فقط به صورت ساعتی پرداخت می کند ، اما طیف وسیعی از بازی ها را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد Bitcoin های کسب شده خود را چند برابر کنید. به عنوان مثال ، بازی اصلی Hi-Lo به شما امکان می دهد تا هر بار که بازی کنید ، حداکثر 1 mBTC را بدست آورید. این سایت همچنین قرعه کشی های هفتگی رایگان را برگزار می کند که هر بار شما – یا شخصی که از طرف شما به سایت مراجعه می کند – بلیط رایگان دریافت می کنید – یکی از بازی های رایگان سایت بیت کوین را انجام دهید.

ورود به سایت

 

3. Moon Bitcoin – هر پنج دقیقه یک بیت کوین رایگان کسب کنید
اگر ایده کسب درآمد Satoshi را در هر پنج دقیقه دوست دارید ، Moon Bitcoin می تواند شیرینی بیت کوین رایگان برای شما باشد. برخلاف برخی از شیرهای که کاربران را به ادعای یک بار در ساعت یا حتی یک بار در روز محدود می کند ، ماه بیت کوین به افراد اجازه می دهد تا هر زمان که دوست دارند ادعا کنند. این سایت  به تدریج با مرور زمان کاربران را پر می کند.

ورود به سایت

 

4. Bitcoin Aliens – با دیدن اگهی بیت کوین بگیرید

adbtc یکی از معتبرترین سایت های کسب بیت کوین است که در روسیه میزبانی می شود. و پرداختی منظمی دارد. حدود 50 آگهی در روز دارد. روزی میشه حدود 1000 ساتوشی به دست آورد.

7.5% هم از درآمد زیرمجموعه های شما رو به شما می دهد. مستقیم به حساب بیت کوین پرداخت میکند، در کمتر از بیست و چهار ساعت پرداخت می شود  و کمترین مقدار برداشت هم 15000 ساتوشی است.

ورود به سایت

 

5. Febbit – بازی کن ، بیت کوین بگیر

Febbit یک سایت معتبر کسب بیت کوین (بیت کوین چیست؟) است که میتوانید درآمد خود را مستقیم به حساب معتبر Faucethub (آموزش ساخت حساب Faucethub) انتقال دهید. این سایت دارای گرافیک عالی و سرگرم کننده است و سریع پرداخت می کند کمترین مقدار برداشت هم 1000 ساتوشی (1000 satoshi) است. شما یک معدن ایجاد میکنید و هر یک ساعت درآمد خودتان را برداشت میکنید که شامل اعتبار(credits) خاکستر آتشفشانی(dust) ارز خود سایت(Febbit) و ساتوشی (satoshi) می باشد که هرکدام برای یک چیز است.

ورود به سایت

 

6.Bonus Bitcoin – پاداش روزانه بگیرید

به طور متوسط ​​، کاربران Bonus Bitcoin بسته به تعداد کاربرانی که در سایت فعال هستند ، می توانند هر 15 دقیقه حداکثر 5000 Satoshi کسب کنند. کاربرانی که در روزهای متوالی به سایت مراجعه می کنند ، 5٪ پاداش فوری را در روزانه Satoshis دریافت می کنند. شما می توانید برداشت های رایگان از حساب CoinPot خود را به صورت تقاضا انجام دهید.

ورود به سایت

 

7. Bitradio – رادیو گوش بده بیت کوین بگیر !

bitradio بیت رادیو یک سایت معتبر است که در آن همه می توانند با گوش دادن رادیو خبری، موزیک و … درآمد ارزی داشته باشند که به این صورت است که شما رادیو گوش می کنید و Activity points میگیرید که بعد از 60 دقیقه تبدیل به ارز BRO می شود، همچنین شما می توانید این ارز را به صورت بیت کوین هم دریافت کنید.

ورود به سایت

 

8. Cointiply – یکی از جدیدترین وبسایت های پرفروش بیت کوین
یکی از جدیدترین شیرهای بیت کوین موجود در این بلوک ، Cointiply این امکان را برای کاربران فراهم می کند که فقط با انجام بازی ها و انجام کارها بتوانند تا 100000 ساتوشی در ساعت برنده شوند. شما برای بازی روزانه جوایز وفاداری دریافت می کنید و Bitcoin اضافی را برای انجام بررسی های کوتاه ، نصب برنامه های تلفن همراه و بازی منحصر به فرد Cointiply Mining دریافت می کنید.

ورود به سایت

 

9. Bit Fun با بازی کردن بیت کوین رایگان کسب کنید

بیت فان Bit Fun به ازای هر ۱۵ دقیقه هنگام کلیک کردن و کلیک بر گزینه من روبات نیستم مقداری بیت کوین به شما می دهد.این وبسایت از برنامه های بازی و افزایش پول از طریق بازی نیز برخوردار می باشد. و دارای بازی های خیلی باحالی است.در بخش پیشنهاد ها بیت کوین زیادی به دست آورید! با تکمیل نظرسنجی ها، پیشنهادات و سایر تبلیغات بیت کوین به دست بیارید،سپس تمام درآمد این پیشنهادات به سرعت و به طور مستقیم به حساب CoinPot پرداخت می شود و می تواند در هر زمان به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهید (حداقل مقدار برداشت 10،000 ساتوشی)

ورود به سایت

 

10. Satoshi Quiz – ایده آل برای مسابقه و متعصبان دانش عمومی
اگر فردی هستید که دوست دارد مرزهای مغز خود را امتحان کند ، از صرف وقت در سایت امتحان Satoshi لذت خواهید برد. برای پاسخ دادن صحیح به سؤالات مسابقه از مجموعه مقولات مختلف ، بیت کوین بدست آورید. این بازی به سه پاسخ سریعتر به هر پاسخ با Satoshis اعطا می شود ، بنابراین سریع می پردازد!

ورود به سایت

 


این شیرهای بیت کوین به شما امکان می دهد مقداری بیت کوین (و سکه های جایگزین) را جمع کنید. با این حال ، هنگامی که شما آماده شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین به صورت جدی باشید ، می توانید در سایت ما اکتشاف کنید تا بهترین مکان های خرید BTC را پیدا کنید.

 

منبع : وبسایت Arzpaye.com

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.