bitcoin network shutterstock 177350894 - امکان ارسال پیام‌های سانسور نشدنی به هر نقطه از جهان به کمک شبکه بیت‌کوین کش

پلت‌فرم جذابی تحت عنوان «عضویت (Member)» برای بیت‌کوین‌کش وجود دارد که این امکان را برابر کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند پیام هایی به تمام نقاط جهان ارسال کنند که امکان سانسور کردن آن‌ها وجود ندارد.

در چند هفته گذشته، بعد از ارائه نسخه ارتقا یافته بیت‌کوین‌کش در ماه می، بسیاری از توسعه‌دهندگان برنامه‌هایی ایجاد کردند که از OP_Return استفاده می کنند و فضای اضافی به اندازه حامل داده ها اضافه می شود. توسعه پروتکل‌ این امکان را برای برنامه‌نویسان‌ ایجاد می‌کند تا بتوانند دامنه وسیعی از اپلیکیشن‌ها ایجاد کنند و به کمک آن همه نوع داده‌ای را همچون Memo.cash، Blockpress، Chainfeed و غیره را در زنجیره بیت‌کوین‌کش گسترش دهند.

یک پلت‌فرم منحصربفرد دیگر Member نام دارد که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند پیام‌هایی در فرمت Memo را به هر نقطه جغرافیایی در جهان ارسال کنند. علی‌الخصوص کاربران بعد از اتصال به ولت بیت‌کوین‌کش می‌توانند مکان جغرافیایی خود را درج کنند.

Memo یک نرم‌افزار مرور و یادآوری معاملات با سرور گیرنده/دریافت‌کننده‌ست. در طراحی نرم‌افزار با ثبت درخواست‌ها تنها بر روی بانک داده، کلایت جذاب‌تر و کار با سرور ساده‌تر می‌شود.

طبق اظهارات وب‌سایت:

طراحی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند کلاینت و سرور خود را به طور جداگانه و با ویژگی‌های متمایز انتخاب کنند. همچنین افراد می‌توانند نزدیک‌ترین سرور به خود را انتخاب کنند.

مجموعه «Freetrade» توسعه‌دهنده بیت‌کوین‌کش اظهار داشت که شبکه باز Member این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا کنترل کاملی بر روی اطلاعات احراز هویتی و کلیدهای محرمانه خود داشته باشند.

اساسا هیچ شخصی نمی‌تواند با کلید محرمانه شخص دیگر به حساب کاربری سایر افراد وارد شود. نیازی نیست حتما در موقعیت مکانی‌ای انتخابی خود باشید تا بتوانید پیامی را به نقطه جغرافیایی دیگر ارسال کنید،‌ اما در صورتیکه بخواهید از موقعیت مکانی فعلی خود استفاده کنید افزونه‌ای برای جستجوی موقعیت مکانی دقیق شما بر روی Memo تعبیه شده است.

سایر مشوقان به این صورت عمل می‌کنند شبکه بیت‌کوین‌کش را به پروتکول (OSM) متصل می‌کنند. با چرخی در اکانت‌های اعضا در نقشه می‌توانید پیام خود را به هر کجای جهان ارسال کنید.

زمانیکه به این صفحه مراجعه می‌کنید متوجه می‌شوید که بسیاری از افراد از آن برای آدرس‌دهی مکان بیزینس خود بهره‌ گرفته‌اند. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید مکان قصابی‌ها، کافی‌شاپ‌ها و فروشگاه‌های مختلف را در هر کجای دنیا ببینید.

به کمک این پلت‌فرم می‌توانید پیام‌های خود را با هزینه‌ای کمتر از یک پنی به هر کجای دنیا ارسال کنید، همچنین این سیستم برای تبلیغات بسیار مقرون به صرفه‌ست.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

صرافی معتبر برای ایرانی ها 

برای استفاده از صرافی های دیجیتال به دلیل تحریم مواظب بلوکه شدن ارزدیجیتال خود باشید و فقط از BINANCE استفاده کنید

برای ورود مطمئن حتما از لینک زیر استفاده کنید