فروشگاهایی که می‌توانید با بیت‌کوین از آن‌ها اتومبیل خریداری کنید | ارزپایه
buy a lambo with Bitcoin bitcoin shirtz - فروشگاهایی که می‌توانید با بیت‌کوین از آن‌ها اتومبیل خریداری کنید

در حال حاضر شما می‌توانید هر چیز از غذا، لباس، ملک و حتی اتومبیل را با بیت‌کوین خریداری کنید. بله اتومبیل! در ادامه لیست کاملی از نمایندگی‌های مجاز یا سیستم عامل های مجازی که برای خرید اتومبیل ارزمجازی قبول می‌کنند و مالکان بیت‌کوین خوشحال که از ارزدیجیتالی خود برای خرید وسیله نقلیه جدید بهره برده‌اند، را به شما ارائه می‌دهیم:

  1. کمپانی‌های «تسلا» و «لامبورگینی» در اورنج کانتری

یکی از فروشندگان لامبورگینی در اونج کانتری ایالت کالیفورنیا اولین اتومبیل خود را با بیت‌کوین فروخت: تسلا مدل اس با قیمتی معادل 4/91 بیت‌کوین، که 103.000 دلار قیمت داشت.

  1. کمپانی «فورد» در دالاس

در حال حاضر یکی از فروشندگان 5 ستاره دالاس برای فروش اتومبیل‌های جدید خود و اتومبیل‌های دست دوم فورد خود بیت‌کوین می‌پذیرد.

  1. برندهای مختلف در Bitcar

این دوج چارتر مدل SRT8، 2017 تنها 260 بیت‌کوین قیمت دارد و برای خرید آن تنها باید به پلت‌فرم Bitcarمراجعه کنید. در این سایت هزاران مدل اتومبیل مختلف گردآوری شده که تمامی آن‌ها را می‌توانید با ارزهای مجازی خریداری کنید.

  1. Tomcar در ملبورن

خودروی استرالیایی Tomcar از ابتدای نوامبر تمام خودروهای صحرایی خود را با بیت‌کوین می‌فروشد.

  1. بسیاری از برندهای لوکس در سایت BitPremier.com

سایت BitPremier.com برای مدت محدود بسیاری از خودروهای لوکس و کلاسیک خود را به بهای مقادیر بالایی بیت‌کوین به فروش گذاشته بود. می‌توانستید ماشین‌هایی از قبیل «فراری»، «بنتلی» و حتی « Hennessey Venom GT» را با قیمت پایین 99/1.769 بیت‌کوین به فروش می‌رساند.

  1. چریسلر، دوج، جیپ و رم در ایالت کانزاس

اخیرا جیپ دوندر رام کرایسلر با بیت‌کوین به فروش می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.