صرافی «OKEx» اعلام کرده است که عملیات برداشت از صرافی را از هفته آینده مجدداً آغاز خواهد کرد. این اتفاق پس از آن رخ می‌دهد که بنیان‌گذار صرافی توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش «The Block»، صرافی OKEx‌ در اطلاعیه اعلام کرد که عملیات‌های برداشت خود را از ۲۷ نوامبر (۷ آذر) از سر خواهد گرفت.

ماه گذشته، این صرافی پس از دستگیری یکی از دارندگان کلید خصوصی حساب صرافی توسط پلیس، اعلام کرد که عملیات‌های برداشت را مسدود می‌کند. طبق اعلام پلیس، استار مینژینگ ژو (Star Mingxing Xu)، بنیان‌گذار صرافی، در راستای تحقیقات پیرامون یک پرونده دستگیر شده بود. OKEx‌ در اطلاعیه خود می‌نویسد:

تا به اینجا مشکل حل شده است و فرد مذکور هم بر سر کار خود در صرافی بازگشته است.

خبر آزادی ژو روز پنجشنبه و توسط رسانه‌های چینی در پلتفرم‌هایی نظیر توییتر و وی‌چت اعلام شد. پس از اعلام این خبر، ارزش توکن‌های این صرافی جهشی ۲۰ درصدی داشت.

صرافی OKEx‌از ۱۶ اکتبر (۲۵ مهر) عملیات برداشت وجه از صرافی را مسدود کرده بود. این در حالی است که برخی با روش‌هایی موفق به خروج سرمایه‌های خود از صرافی شدند.

از جمله این روش‌ها می‌توان به فروش ارزها پایین‌تر از قیمت بازار اشاره کرد. در بیشتر صرافی‌ها دلار آمریکا، حدود ۶.۴ یوان چین ارزش دارد، اما این مبلغ برای صرافی OKEx‌ در زمان بسته بودن امکان برداشت، تا ۵ یوان نیز کاهش یافته بود. در حال حاضر هر دلار آمریکا در OKEx‌حدود ۶.۴ یوان است. در بخش دیگری از اطلاعیه OKEx آمده است:

صرافی به ذخیره ۱۰۰٪ سرمایه [کاربران] پایبند است و در زمان از سر گیری برداشت‌ها، شاهد بحران نخواهیم بود.

The post صرافی OKEx از ۲۷ نوامبر به کاربران اجازه برداشت می‌دهد appeared first on ارزدیجیتال.لینک منبع

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.