بررسی سایت کسب درآمد ایرانی ipirani | ارزپایه

ipirani ای پی ایرانی یک سایت سورف و سیستم افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا آی پی ایرانی است. صاحب امتیاز این سایت هادی تیموری با آدرس تهران-میدان امام حسین-صفا شرقی-کوچه اسماعیلی-نبش حافظ-پلاک 11 – واحد 8 و شماره تماس 09203022156 میتوانید با ایدی ipiranii@ در تلگرام ارتباط داشته باشید.

این سایت دارای نماد اعتماد است و میشه بهش اعتماد کرد.

آموزش ثبت نام و فعالیت در سایت ipirani


لینک ثبت نام


روی لینک ثبت نام کلیک کنید و فیلد مورد نظر را کامل کنید. فیلد ها فارسی هستن دیگه نیاز به توضیح نیست.

اگر دارای سایت یا وبلاگ هستید میتوانید از بخش های کمپین افزایش بازدید، کمپین جستجوی گوگل، بهبود تضمینی رتبه الکسا بازدید خودتان را زیاد کنید. ولی توجه کنید همه ربات هستند که از طریق نرم افزار ارسال میشن و تاثیر منفی روی سایت شما دارند.

می توانید از بخش کسب درآمد از این سایت درآمد داشته باشید که شامل بازدید مستقیم و جستجوی گوگل است یا از طریق بخش رپورتاژ برای سایت خودتان رپورتاژ بگیرید میتوانید از زیرمجموعه ها هم درآمد خوبی داشته باشید.

بازدید مستقیم:

در این بخش به صورت اتوماتیک تبلیغات را مشاهده میکنید. بازدیدها بلافاصله بعد از بسته شدن پنجره ها محاسبه نمی شود و در سیستم ذخیره شده و بعد از بررسی های لازم و همچنین به منظور عدم کاهش سرعت و کارایی سیستم، بازدیدها توسط سیستم به صورت اتوماتیک در زمان های تعریف شده، محاسبه و درآمد ها و بازدیدها به حساب شما اضافه خواهد شد.

جستجوی گوگل:

یک کلمه کلیدی در گوگل سرچ میشود و باید همون آدرسی که داده است را پیدا کنید و وارد سایت شوید بعد کد امنیتی را حل کنید.

برداشت درآمد از سایت ipirani

از بخش درخواست واریز درآمد می توانید درآمد خودتان را برداشت کنید ولی در صورت داشتن درآمد حداقل 200,000 ریال، در هر نوبت درخواست، همین مبلغ به عنوان درخواست واریز ثبت خواهد شد و امکان ثبت میزان کمتر یا بیشتر از این مبلغ وجود ندارد.

کسب درآمد از زیرمجموعه ها

از بخش مشارکت در فروش میتوانید لینک زیرمجموعه گیری خودتان را دریافت کنید و با دعوت دوستان درآمد داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.