ده وبسایت برتر فهرست ICOها | ارزپایه
shutterstock 725268784 - ده وبسایت برتر فهرست ICOها

آیا به دنبال سایت‌های فهرست ICO هستید؟ با هدف روشن شدن راه دارندگان و سرمایه‌گذاران ICOها، بهترین پلتفرم‌های فهرست ICO را انتخاب و لیست کرده‌ایم.

پلتفرم‌های متعددی وجود دارند که ادعا می‌کنند لیست عرضه‌های اولیه سکه را ارائه می‌دهند. اما فقط تعداد کمی از آن‌ها قابل اعتماد هستند. بر اساس یک تحقیق کامل، این نام‌های قابل‌اعتماد را برایتان آماده کرده‌ایم. این پلتفرم‌ها اطلاعاتی دقیق درباره ICOهای فعال، آتی و گذشته ارائه می‌دهند. این پلتفرم‌ها از طریق منابع مختلفی مانند وبسایت آنلاین ICO، پلتفرم‌های اجتماعی آن‌ها، خبرنامه‌ها و روزنامه‌ها، بطور گسترده‌ای درباره ICOها تحقیق به عمل می‌آورند. ما در تحقیق خود دریافتیم که ICOهای سایت‌های فهرست ICO که در ادامه می‌خوانید، بصورت روزانه آپدیت می‌گردند.

دارندگان ICO باید حتماً ICOهای خود را در پلتفرم‌های برتر لیست زیر ثبت کنند تا سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری در آن‌ها ترغیب کنند. در عین حال، پلتفرم‌های فهرست زیر به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا بهترین ICO آنلاین برای سرمایه‌گذاری خود را بیابند.

بنابراین ادامه دهید و بهترین سایت‌های لیست ICOها را کشف کنید!

w0e 1 2ivbWcCzxck1RDmiCD7CDQ - ده وبسایت برتر فهرست ICOها

ListICO

سرمایه‌گذاری بعدی خود در سال 2018 را در ListICO.io، یکی از معروف‌ترین سایت‌های فهرست ICOها، پیدا کنید. این وبسایت روزانه هزاران بازدیدکننده دارد که به دنبال بهترین فرصت‌های ICO در 2018 هستند. «با این که ما شاهد افزایش شمار رقابت‌ها در این زمینه هستیم، با بهترین خدمات و جامعه توئیتری فعال، به دور از این شلوغی ایستاده‌ایم.» آن‌ها به روش‌های مختلفی اطلاعاتی درباره ICOها ارائه می‌دهند، مانند: بلاگ ListICO، توئیتر، خبرنامه و البته شما می‌توانید اطلاعات کلیدی مربوط به ICOها را در وبسایت پیدا کنید.

BestCoinsHeb 1 6QEq6PAjLsOTEQ6Ua6sn w - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


جامعه‌ای باز برای بحث درباره ICOها. Bestcoins جامعه‌ای برای سرمایه‌گذاران، مشتاقان تکنولوژی و بنیان‌گذاران ICO است. این سایت جایگزینی برای تلگرام است.

Top ICO ListeqE 1 xv1B0gP Cuw8exKY2B3A3A - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


 Top ICO فهرستی از بهترین ICOهای فعال و آتی را ارائه می‌دهد. جنون توکن به فهرستی فعال و بروز از ICOهای سکه‌هایی که ارزش دنبال کردن دارند، شدیداً نیاز دارد. Top ICO List منبع موثق جدیدی از اطلاعاتی غنی است که توسط سرمایه‌گذاران، تحلیلگران، روزنامه‌نگاران و هر کسی که علاقمند به دنبال کردن این صنعت پر رونق است، استفاده می‌گردد.

The TokenerhrW 1 7 cfRYVEFxsSeaD5Z7NiCQ - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


ما قصد داریم گزارش‌هایی دقیق از فروش توکن‌ها و تمام ICOهای در حال وقوع، آتی و پایان یافته را منتشر کنیم. کاربران می‌توانند اخبار را بخوانند، پاداش‌ها را بیابند و نظرات خود را درباره ICOهای موردعلاقه‌شان بنویسند و یا رویدادهای نزدیک به وقوع را پیدا کنند. این وبسایت با یک پس‌زمینه فنی قابل‌اطمینان ساخته شده است که ما را قادر می‌سازد آن را مداوماً آن را بعنوان یک پلتفرم اطلاعاتی کامل بازگو کنیم.

ICO MapT3W 1 hqV0O7qm 4p4I6wJSiimyA - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


با ICO Map.io، می‌توانید ICO در حال وقوع یا نزدیک به وقوع خود را روی MAP بگذارید تا سرمایه‌گذاران به راحتی آن‌ها را بیابند و دنبال کنند. ICO Map.io یک وبسایت فهرست ICO است که لیستی از بهترین ICOهای در حال وقوع و یا نزدیک به وقوع را ارائه می‌دهد. ما جدیدترین ICOها را در وبسایتمان لیست می‌کنیم. همچنین سعی می‌کنیم بیشترین اطلاعات ممکن را درباره بلاک‌چین و دنیای ارزهای دیجیتال فراهم آوریم. هر کسی می‌تواند از وبسایت ما استفاده کند. هدف ما این است که دنبال کردن و پیگیری ICOهای در حال وقوع و نزدیک به وقوع رمز ارزها را آسان نماییم.

ICOTOPr5a 1 S3mlfk4xxIlv flVE5cOgA - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


ICOTOP یک آژانس مستقل است که گروهی از متخصصان بلاک‌چین را استخدام کرده است. ما در رتبه‌بندی پروژه‌های ICO تخصص داریم. بر اساس تحلیل‌های کاملاً دقیق ما، پروژه‌های ICO را بر روی سیستم رتبه‌بندی‌مان تخمین می‌زنیم.

ICO Hot Listrkn 1 JtvKFU0877jkqbz3yArqdg - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


این وبسایت یک فهرست مستقل منتخب از متعهدترین ICOهای فعال یا نزدیک به وقوع می‌باشد. انتخاب‌های ما پتانسیل واقعی در مورد گزارش‌ها، گروه‌ها، نقشه‌های راه، پاسخگویی به استعلام‌ها و غیره را نشان می‌دهد. پرطرفدارترین پروژه‌ها، فقط با صلاحدید ما، در لیست “HOT” گنجانده شده است.

ICO ChampsWIE 1 cgv5ZT2aY6OAERFCBIA UQ - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


این وبسایت تحلیل‌ها و رتبه‌بندی کاملی ارائه می‌کند که به سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تعداد بیشمار ICOهای نزدیک به وقوع را طبقه‌بندی کنند و سودآورترین و متعهدترین آن‌ها را بیابند. آن‌ها بر ارزیابی معیارهایی که واقعاً بر قیمت توکن پس از فروش اثر می‌گذارد، تمرکز می‌کنند؛ بعنوان مثال تبلیغات

همچنین شما برای سرمایه‌گذاران فیچرهایی در سایت خواهید یافت. نه تنها می‌توانید از تیم ICO سوال بپرسید، بلکه می‌توانید نرخ سود بالقوه یک ICO را خودتان ارزیابی کرده و نظر خود را درباره آن بیان کنید.

CoinMarketPlus6wL 1 RWUCba21OXz5uDD6QfTSmA - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


با ابتکارهای نوینی نظیر رتبه بندی و رأی‌گیری ICOها، CoinMarketPlus بعنوان یک وبسایت معروف و معتبر فهرست ICO ظاهر شد. با استفاده از تیم قدرتمندی از حرفه‌ای‌ها، تخصص فنی و فرماندهی بر بازار ارز دیجیتال، CoinMarketPlus پلتفرمی پویاست که در آن لیست جامعی از ICOهای زنده و نزدیک به وقوع و رویدادهای مربوط به فناوری بلاک‌چین را پیدا خواهید کرد. جدا از آن، بازدیدکنندگان به شیوه‌هایی گوناگون، بینش ارزشمندی در باره ICO دریافت خواهند کرد؛ مثل فیسبوک و توئیتر

ICO Alertogb 1 xWxwbpYu3e 6N WQXg0Pbg - ده وبسایت برتر فهرست ICOها


ICO Alert پلتفرم اکتشاف ICO مورداعتمادی است که تنها لیست جامع ICOهای فعال و نزدیک به وقوع می‌باشد. اگر تا به حال ICO به گوشتان نخورده است، احتمالاً درباره جمع سپاری، فروش توکن یا رویدادهای تولید توکن شنیده‌اید. ما همه آن‌ها را پوشش می‌دهیم. ما به چند صد هزار کاربر منحصر بفرد سرویس‌دهی می‌کنیم و تا کنون تقریباً نیم میلیون ایمیل هشدار (ICO) ارسال کرده‌ایم تا زمانی که ICOهای جدید به وقوع می‌پیوندند، به کاربران اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.