توکن BAT و کارایی منحصر به فرد آن | ارزپایه
basic attention token - توکن BAT و کارایی منحصر به فرد آن

چه می شود اگر من به شما بگویم راهی برای از بین بردن هرگونه کلاهبرداری و کلاهبرداری دیجیتال وجود دارد؟ من در مورد چیزی صحبت می کنم که توسط افرادی مثل شما و من به راحتی قابل دستیابی و اجرا است. من در مورد BAT صحبت می کنم.با ارزپایه همراه باشید .

maxresdefault 300x169 - توکن BAT و کارایی منحصر به فرد آن

توکن BAT

برخی ، پس از شنیدن ویژگی ها ، بلافاصله آن را به صورت نوعی کلاهبرداری یا حیله می نویسند. اما شما نمی توانید آنها را سرزنش کنید. عدم حضور شخص ثالث در ارتباط سه جانبه بین کاربران ، تبلیغ کنندگان و ناشران ، به نظر می رسد چیزی از تخیل است. اما مطمئن باشید – پس از خواندن این راهنما ، خواهید دید این از قبلاً وجود دارد! و صادقانه بگویم ، فرضیه پشت آن بسیار ساده است!

در این راهنما ، همه چیز را در مورد “BAT” برای شما بازگو خواهم کرد – چه چیزی ، چگونه ایجاد شده است ، چه چیزی برای آن استفاده شده است و غیره. با ارزپایه همراه باشید :

توکن BAT

“BAT” چیست؟

“BAT” مخفف عبارت “Basic Attention Token” است. BAT (اول از همه) یک برنامه کاربردی و یک برنامه تبادل آگهی است که در مرورگر وب Brave یکپارچه شده است. این غیر متمرکز ، منبع باز و مبتنی بر blockchain Ethereum است. این ویژگی ها آن را منحصر به فرد می کند.

تاریخچه BAT

BAT توسط شخص Brendan Eich ایجاد شد و سپس توسط نرم افزار Brave توسعه یافت.

تمام مفهوم این توکن این است که قصد دارد هرگونه کلاهبرداری یا واسطه گرانی را که با روشهای سنتی تبلیغات دیجیتالی مرتبط است ، از بین ببرد.

 

خالق Basic Attention Token چشم انداز روشنی برای کمک به مشتریان ، تبلیغ کنندگان و کاربران داشت. وی بر هدف جلوگیری از هرگونه ناراحتی هنگام استفاده از وب تأکید کرد. سرانجام ، وی تصمیم به ایجاد یک اکوسیستم با هدف جدی تحقق این موضوع را دارد . 

پس از گذشت مدتی از ایجاد و توزیع توکن BAT ، برخی از عناصر خاص BAT در یک مرورگر وب خاص – مرورگر Brave – ادغام شدند. توسعه دهندگان این را متناسب با برنامه پرداخت Brave طراحی کردند. تا آن زمان ، از بیت کوین به عنوان ارز اصلی معاملات استفاده می کرد.

حتی اگر  BAT بیشتر مورد استفاده قرار گرفته و با مرورگر وب Brave مرتبط هستند ، محدود به آن نمی شود. BAT را می توان در سایر مرورگرهای وب نیز پیاده سازی کرد. 

 

BAT چگونه کار می کند؟

کاربران ، ناشران و تبلیغ کنندگان معمولاً برای Basic Attention Token در مرورگر وب Brave می آیند. این مرورگر وب به نوعی اکوسیستم جدا شده تبدیل می شود.

ناشران مطالبی را که ایجاد می کنند قرار می دهند. سپس تبلیغ کنندگان به ناشران می آیند و مقدار مشخصی BAT را به آنها پیشنهاد می دهند. آنها با توجه به میزان اندازه گیری کاربر ، در مورد این میزان تصمیم می گیرند. سپس کاربران ، به نوبه خود ، برخی از BAT ها را برای مشارکت دریافت می کنند. آنها اکنون دو گزینه دارند: آنها می توانند این نشانه های BAT را به ناشر اهدا کنند یا از آنها در سیستم عامل استفاده کنند.

ایده اصلی در اینجا بسیار ساده است: توکن ها تمام داده های کاربر را ایمن و خصوصی نگه می دارند ، در حالی که همزمان تبلیغات اختصاصی و اختصاصی تری ارائه می دهند. 

ناشران از توکن های Basic Attention Token بهره مند می شوند زیرا ضمن افزایش حداکثر پتانسیل پاداش در این روند ، میزان کلاهبرداری به میزان قابل توجهی کمتری را تجربه می کنند. تبلیغ کنندگان ، به نوبه خود ، علاوه بر افزایش عملکرد ، گزارش های بسیار بهتری و دقیق دریافت می کنند.

BAT ICO

BAT ICO (فروش اولیه سکه) در تاریخ 31 مه 2017 اتفاق افتاد. این پیشنهاد ERC-20 بود.

آیا این یک موفقیت بود؟

در کمتر از 30 ثانیه ، این توکن در حدود 35 میلیون دلار افزایش یافت.

بنابراین بله ، فکر می کنم به راحتی می توان گفت که BAT در زمان اجرای ICO موفقیت بزرگی بود.

علاوه بر این مبلغ ، پروژه توکن BAT (به همراه توسعه دهندگان آن) 7 میلیون دلار به عنوان نوعی سرمایه گذاری از شرکتهای سرمایه گذاری مختلف دریافت کرده است.

مقدار كامل عرضه توكن هاي ERC-20 برابر 1.5 ميليارد توتون BAT بود. یک سوم این مقدار سرانجام به تیم توسعه دهنده بازگشت. این منطقی است زیرا آنها تیمی هستند که توكن را تهیه کرده اند. این تیم برای توسعه بیشتر BAt از مبلغ حفظ شده استفاده می کند. علاوه بر این ، هدف افزایش و ایجاد انگیزه برای رشد مداوم کاربر است.

رشد کاربر BAT

پس از پایان ICO ، گام بزرگ بعدی برای رفع مشکل , رشد کاربر بود.

تیم در پشت این پروژه توکن BAT هدیه داده است (خب ، شاید “توزیع شده” اصطلاح بهتری برای استفاده در اینجا باشد) 300 هزار توکن در پایان سال 2017. این توکن ها به طور عمده به کاربران تازه ثبت شده داده می شد. پس از آن ، این شرکت سازماندهی هدایا ، برنامه های ارجاع و غیره

با نگاه به گذشته ، این حرکات تجاری موفقیت بزرگی بود. استخر کاربر جدید با سرعت گسترده ای گسترش یافت (هنوز هم وجود دارد) ، و اکنون کاربران حتی بدون هیچ نوع انگیزه مالی می آیند – آنها این کار را از علاقه و هیجان خالص برای توجه اصلی توکن انجام می دهند.

کیف پول BAT

کیف پولهای BAT کاملاً خاص هستند – به آنها کیف پول Brave گفته می شود و در مرورگر وب Brave میزبانی می شوند. اهداف اصلی این کیف پول ها نگه داشتن توکن های BAT شما و انجام معاملات مختلف دیگر است.

برای ایجاد این نوع کیف پول ، ابتدا باید مرورگر وب Brave خود را باز کرده و به پنجره Preferences بروید. روش دیگر برای انجام این کار ، تایپ کردن در مورد : Preferences در نوار آدرس است.

پس از آن ، شما باید گزینه ی”ON” را بزنید. این کار را می توان با انتخاب گزینه Brave Payments در پنل سمت چپ انجام داد. ممکن است چند دقیقه طول بکشد ، اما این درست است – شما رسما کیف پول Brave خود را دارید!

اگر از قبل نوعی cryptocurrency را در اختیار خود دارید ، می توانید به راحتی آن را به کیف پول خود اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوع ارزی را که می خواهید اضافه کنید ، آدرس آن را کپی کرده و معامله را آغاز کنید. چند دقیقه اضافی ممکن است بگذرد و سپس – voila! – اکنون در کیف پول Brave خود بودجه دارید.

نشانه های BAT مبتنی بر شبکه Ethereum است. این بدان معناست که معاملات ETH کاملاً سریعتر انجام می شوند ، به خصوص هنگامی که با سایر ارزهای رمزنگاری شده مقایسه می شوند.

همچنین می توانید با یک شرط ، این نشان ها را به سایر کیف پولهای رمزنگاری اضافه کنید – این کیف پولها باید از معاملات مبتنی بر اتریوم پشتیبانی کنند. با این حال ، هنگامی که با کیف پول Brave قرار گرفتند ، اینها در مقایسه قرار می گیرند. توسعه دهندگان این کیف پول ها را به طور خاص برای توکن های BAT طراحی کردند.

چرا BAT؟

همانطور که در فصل های قبلی اشاره کردم ، توکن BAT دارای طیف گسترده ای از کاربردهای مختلف است و همین امر باعث جذابیت آن برای همه کاربران می شود. اکنون می خواهم مثال های ساده ای از اینکه چرا گروه های خاصی از مردم می خواهند از توکن های BAT استفاده کنند ، برای شما مثال می زنم.

  • تبلیغ کنندگان : تبلیغ کنندگان برای ادغام توکن های BAT در لیست تبلیغات خود انگیزه می گیرند. توکن BAT از بسیاری از ابزارهای مختلف (یعنی سیستم های اندازه گیری توجه ، الگوریتم های مبتنی بر یادگیری ماشین و غیره) برای استخراج داده های شفاف و خاص استفاده می کند. این امر به تبلیغ کنندگان فرصت بی نظیری می دهد تا داده های عینی در مورد نحوه انجام تبلیغات خاص خود را دریافت کنند. این به نوبه خود ، به آنها اجازه می دهد تا در آینده تبلیغات شخصی تر و کاربر پسند ایجاد کنند.
  • کاربران : هنگام استفاده از مرورگر وب Brave و در تعامل با توکن های BAT ، کاربران در یک نوع سناریوی “دادن به دریافت” شرکت می کنند. هنگامی که کاربر تبلیغات را مشاهده می کند ، مقدار مشخصی از توکن های BAT را دریافت می کند. او سپس ، به نوبه خود ، می تواند کاری را که می خواهد با این توکن ها انجام دهد ، انتخاب کند. برخی از کاربران ممکن است تصمیم بگیرند که این توکن ها (به عنوان یک نوع پرداخت) را برای خدمات متنوعی هزینه کنند. دیگران ممکن است آنها را بلافاصله به ناشر اهدا کنند.
  • ناشر : این انگیزه بزرگی را برای گسترش بیشتر بسترهای انتشار برای انواع مختلف تبلیغ ایجاد می کند. ناشران همچنین از کاربران بازخورد دریافت می کنند ، و سپس به آنها امکان می دهد تبلیغات (و حتی تبلیغ کنندگان) را که می خواهند با آنها نمایش داده شده و کار کنند انتخاب کنند. برخی از ناشران شناخته شده تر که با توکن Brave کار می کنند و می پذیرند عبارتند از: واشنگتن پست ، vimeo ، vice.

امنیت و نکته

زیبایی در چنین سیستمی سه جانبه در سادگی اقدامات فوق الذکر نهفته است. توکن های BAT تمام داده های جمع آوری شده را به صورت محلی ذخیره می کند. اشخاص ثالث قادر به درگیر شدن خود در این فرآیندها نیستند (نه در معامله و نه در تجزیه و تحلیل داده ها). خوب این به چه معنا است؟

یک نوع اکوسیستم BAT تقریباً تمام احتمال کلاهبرداری را از بین می برد. این یک عامل بزرگ هنگام برخورد با بازارهای آنلاین است.

کاربران ، آگهی دهندگان و ناشران هنگام بروز attack در امان هستند. هیچ کس قادر به کلاهبرداری و سرقت وجوه و دارایی های آنها نخواهد بود.

خلاصه

Brendan Eich با هدف تحسین برانگیز از به حداقل رساندن و از بین بردن مقادیر قابل توجه کلاهبرداری Basic Attention Token را ایجاد کرد. این مشکلات – و هنوز هم – مربوط به جوامع بازاریابی دیجیتال است. خالق و توسعه دهندگان BAT را به عنوان یکی از راه حل های ممکن ارائه دادند.

با این حال ، شایان ذکر است که BAT به عنوان یک راه حل ، راه طولانی را طی کرده است. این برنامه با یک مفهوم جالب ، توسعه و پیوستن نیروها با تیم در نرم افزار Brave آغاز شد. با گذشت زمان ، این روند منجر به IAT اولیه BAT ، ادغام در مرورگر وب Brave ، ایجاد کیف پول BAT شد. مهمتر از همه ، این باعث شده است که به طور مداوم تعداد کاربر افزایش یابد.

تحرک همه جانبه cryptocurrency BAT به آن اجازه می دهد تا به طور مداوم خود را توسعه دهد. تیم BAT (با خالق خود BAT به عنوان نیروی محرکه پروژه) در تلاش هستند تا حداکثر استفاده از Basic Attention Token را به دست آورند. آنها در تلاش هستند تا آن را در موقعیت بازار بالا برده و آن را بیشتر و بیشتر در دسترس قرار دهند.

با توجه به داشتن یک مدل تجاری عالی برای پرداخت به گشت و گذار ، به عنوان نمای فروشگاه ، Basic Attention Token در حال حاضر موقعیت خود را به عنوان ابزاری شگفت انگیز از بازاریابی دیجیتال و تعامل تضمین کرده است. جالب خواهد بود که ببینیم در آینده چه چیزی را برای آن در نظر میگیرد.

نتیجه گیری

با گذشت زمان ، ابزارهایی مانند BAT بیشتر و بیشتر مورد نیاز می شوند. هر آنچه برای بهبود و پیشرفت امنیت ارائه می دهد برای رفاه بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است.

در این روز ، دشوار است که تاکید کنیم چقدر چنین سیستمی مهم است. هر روز مردم از کلاهبرداران و هکرها رنج می برند. ابزاری مانند نشان BAT یک پیام رسان واقعی برای حوزه تجارت ارزهای دیجیتال و خرید آنلاین است.

 

2 نظرات در حال حاضر

  1. Brave حیلی عالیه من از اون موقع که اومده استفاده میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.