محدوده انتخاب استخر استخراج

برای انتخاب یک استخر استخراج باید محدوده‌های مشخصی را جستجو کنید. برای شروع باید در نظر داشته باشید که شما نمی‌توانید تمام ارزها را از یک استخر استخراج کنید؛ باید در نظر داشته باشید که استخرهای بزرگ دریافتی‌های بیشتری نیز دارند و اینکه حتما قبل از اقدام به دانلود استخر استخراج اطمینان حاصل کنید که این استخر هنوز فعال باشد و هزینه اضافی از شما دریافت نکند.

سه نمونه از بهترین استخرهای استخراج

در ادامه شما را با سه نمونه از استخرهای استخراج محبوب و فعال آشنا می‌کنیم.

استخر اسلاش (Slush Pool)

اسلاش عظیم‌ترین استخر ارائه دهنده خدمات استخراج بیت‌کوین نباشد،‌ بدون شک یکی از بهترین‌هاست!

این استخر در سال 2010 ایجاد شده است. استخر اسلاش اولین استخر استخراج بیت‌کوین و مسلما یکی از اولین مکان‌هایی بوده است که ماینرها می‌توانستند با پیوستن به آن ارزهای دیجیتال بدست آورند. این پروژه در جمهوری چک مستقر است.

استخر اسلاش یک استخر متوسط است. عیب این استخر هزینه ثابتی‌ست که به هر مبادله تعلق می‌گیرد. پلت‌فرم این استخر به ازای هر مبادله 2% کارمزد کم می‌کند.

در مورد خرج کردن ارزهای مجازی باید بگوییم که ماینر می‌تواند حدی را که در نظر دارد، مشخص کند. کار با اینترفیس استخر اسلاش بسیار راحت است و در آن تمامی جزئیات دسته‌بندی و مجزا شده‌اند.

اگر به دنبال استخراج زی‌کش هستید این استخر کاملا برای شما مناسب است چرا که استخر اسلاش امکان استخراج زی‌کش را نیز برای شما فراهم می‌کند و برای استخراج آن نیازی به پرداخت هزینه نیست.

استخر اسلاش تاکنون 1000000 بیت‌کوین در سراسر جهان استخراج نموده است. پلت‌فرم این استخر به گونه‌ای‌ست که با ایمن نمودن سرور سطح بالایی از اطمینان را برای کاربران فراهم می‌کند همچنین ولت شما به کمک آرایه‌های اضافی همچین کد تائید 2 عاملی محافظت می‌شود.

شما می‌توانید استخر اسلاش را از وب‌سایت مربوط به آن دانلود کنید این استخر به صورت 24 ساعته از سرویس‌های خود پشتیبانی می‌کنند.

استخر آنت (Antpool)

استخر آنت یکی از استخرهای عظیم استخراج است که در چین قرار دارد. این استخر در سال 2014 ایجاد و توسط یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان سخت‌افزاری جهان، یعنی Bitmain Technologies LTD، پشتیبانی می‌شود. استخر با نرخ هشی معادل 20% شبکه کار می‌کند. به همین خاطر، به یکی از بزرگ‌ترین استخرهای استخراج در سطح جهان تبدیل شده است.

مزیت استخر آنت در این است که در آن می‌توانید روش انتقال ارزمجازی خود را تعیین کنید. دو حالت وجود دارد: حالت PPLNS (به معنای پرداخت پس از تعداد مشخصی اشتراک) که هیچ هزینه‌ای به آن تعلق نمی‌گیرد و حالت PPS (پرداخت به ازای هر اشتراک) که به ازای هر مبادله، هزینه 2/5 درصدی از آن کسر می‌شود.

همچنین استخر آنت فضای تبادل ساده و روانی دارد و افراد مبتدی می‌توانند به راحتی با آن کار کنند. جزئیات در این استخر به خوبی طبقه‌بندی شده است و کاربران حتی می‌توانند پیام‌هایی را که به ایمیل آن‌ها ارسال می‌شود را دسته‌بندی کنند.

تنها عیب این استخر پایین بودن مزدها به خاطر بزرگ بودن استخر است.

استخر F2 (F2Pool)

یکی دیگر از استخرهای قوی استخراج، استخر F2 است. این استخر که در سال 2013 ایجاد شده با نرخ استخراج 9/5 درصدی در چین قرار دارد.

سیستم پاداش‌دهی این استخر براساس پرداخت برای هر سهم تنظیم شده و برای هر تراکنش کارمزد 4درصدی کسر می‌شود. بسیاری از کاربران همین کارمزد بالا را بزرگترین عیب این استخر می‌دانند.

اما با این حال دلیل اصلی اینکه آن را به عنوان یکی از بهترین استخرهای استخراج معرفی می‌کنیم این است که یکی از استخرهایی است که ترکیب چندین ارزمجازی از جمله: بیت‌کوین، لیت‌کوین،‌ اتریوم،‌ زی‌کش، سیاکوین و دش‌کوین را در برمی‌گیرد.

و با پیروی از قوانین استخر F2 و بهره‌گیری از نرم‌افزارهای مناسب قادر خواهید بود تمام این ارزها را استخراج نمایید.

مزیت دیگر این استخر در مقایسه با سایر استخرهای چینی، اینترفیس انگلیسی آن است.

با مراجعه به وب سایت استخر F2 می‌توانید همین حالا استخراج را آغاز کنید!

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.