بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020 | ارزپایه
بهترین استخرهای استخراج بیت کوین

آیا تازه به ماینینگ و علاقه دارید که ماینر بیت کوین شوید؟ یا شما ماینر هستید و در حال حاضر به دنبال استخر استخراج جدید هستید؟ در این مقاله ، ما برخی از بهترین استخرهای استخراج بیت کوین را مرور کرده ایم که برای شروع کار برای شما مفید است. با ارزپایه همراه باشید .

بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020

استخر استخراج بیت کوین چیست؟

ماینر های بیت کوین گروهی از “معدنچیان” هستند که برای پاداش خود را ملزم حل مسایل می دانند. با توجه به توان هش ماینرها تقسیم شده و پاداش بین آنها تقسیم می شود. استخر بیت کوین روشی برای استخراج منابع آنها و به اشتراک گذاشتن قدرت هش آنها است.

استخرهای مختلف استخراج بیت کوین وجود دارد و انتخاب محبوب ترین آنها دشوار است. برای جلوگیری از تمرکز بالقوه قدرت هشینگ ، ترجیح دهید یک استخر بیت کوین کوچک انتخاب کنید.

استخرهای بیت کوین در سراسر جهان

چین از نظر داشتن بیشترین تعداد استخرهای بیت کوین در جهان حاکم است. استخرهای بیت کوین بر اساس قدرت هش کنترل شده توسط یک استخر رتبه بندی می شوند. در اینجا لیستی از بزرگترین استخرهای ماینینگ با قدرت هش آنها بر اساس اطلاعات موجود Blockchain آورده شده است.

قبل از شروع کار با استخر

استخرهای ماینینگ متنوعی برای ارزهای مختلف رمزنگاری وجود دارد. با افزایش اندازه استخر ، میزان پرداخت نیز کاهش می یابد ، همانطور که قرار است در بین بسیاری از ماینرها به اشتراک گذاشته شود. انواع مختلفی از پاداش وجود دارد که پیشنهاد می شود قبل از خواندن ادامه مطلب ، مقاله زیر را مطالعه نمایید :

بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020

بهترین استخر استخراج بیت کوین 2020


1. AntPool

AntPool بزرگترین استخر بیت کوین از نظر قدرت هش مستقر در چین است. این شرکت توسط بزرگترین تولید کننده سخت افزار بیت کوین در جهان به نام Bitmain Technologies اداره می شود. شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای در AntPool یک حساب کاربری ایجاد کنید ، اما یک سخت افزار استخراج بیت کوین به همراه نرم افزار استخراج مورد نیاز است که بعداً قابل بارگیری است. رابط کاربری کاملاً ارگونومیک است. درآمد شما را می توان در داشبورد خود مشاهده کرد و می توانید نرخ هش خود را بصورت دقیقه ، یک ساعت یا به صورت روزانه کنترل کنید.

هزینه و پرداخت

ایجاد یک حساب کاربری در AntPool رایگان است. خوب ، شما مجاز به انتخاب بین PPLNS (هزینه 0٪) و PPS (هزینه 2.5٪) را انتخاب کنید. هزینه پرداخت شده برای معامله پنهان است و توسط AntPool فاش نشده است. هزینه معامله بیت کوین اخیراً افزایش یافته است و AntPool 1-2 بیت کوین را برای خود جمع می کند که از هر بلوک جمع می شود ، که با معدنچیان با حجم بالا مشترک نیست.

AntPool آستانه پرداخت و پرداخت ندارد و هر روز مبلغی را برای پرداخت بیش از 0.001BTC در حدود 10 صبح UTC پرداخت می کند. هر بلوک بیت کوین توسط AntPool توسط 6.25 BTC پاداش می گیرد.

امنیت

AntPool شامل احراز هویت دو عاملی ، قفل های کیف پول ، هشدارهای ایمیل به عنوان اقدامات امنیتی است. اپراتورهای استخر تالار گفتگوی خود را دائمی می کنند و از اسناد آسان و ساده ای برای کارهای اصلی که ماینرها در استخر انجام می دهند تشکیل شده است.

طرفداران

آنتپول بزرگترین و محبوب ترین استخر بیت کوین است که دارای رابط کاربری براق برای معدنچیان جدید است. می توانید PPLNS و PPS را انتخاب کنید که یک امتیاز دیگر است. AntPool با اقدامات امنیتی بسیار خوبی همراه است.


2. استخر ViaBTC

ViaBTC استخر استخراج بیت کوین است که به تازگی راه اندازی شده است و شامل استخر استخراج بیت کوین ، لیتکویین و بیت کوین کش است. ViaBTC حالتهای پرداخت PPS (4٪ هزینه) و PPLNS (هزینه 2٪) را دنبال می کند. حداقل پرداختی که توسط این سایت ارائه می شود 0.0001 BTC است. این سایت با ارائه سیستم مانیتورینگ عالی بر روی پروتکل استخراج قوی پیشرفت بسیار کرده است .

نحوه کسب درآمد از طریق ViaBTC


3. Slush Pool

Slush Pool اولین استخر بیت کوین است که در سال 2010 با نام Bitcoin Pooled Mining Server راه اندازی شد. سایت اول بلاکچین خود را در سال 2012 شد و از آن به بعد بیش از 15000 بلوک های این سایت استخراج شد. Slush Pool توسط Satoshi Labs ، شرکت فنی مستقر در چک اداره می شود. اولین کیف پول بیت کوین آفلاین و اولین نقشه جهانی بیت کوین محور توسط آزمایشگاه های Satoshi علاوه بر پروتکل قشر استخراج که توسط سایر استخرهای استخراج استفاده می شود ایجاد شده است.  استخر منحصر به فرد برای استفاده از روش های مبتنی بر امتیاز، که در آن قدیمی سهام برجستگی کمتر از سهام اخبار در آغاز دور داده می شود. در صورت تغییر استخرها در یک دور ، این روش از خطر فریب خوردن توسط سایر کارگران معدن جلوگیری می کند. یک حساب آزمایشی برای همه کارگران معدن جدید قبل از ورود به سیستم فراهم شده است. این برای معدنچیان جدید مفید است.

هزینه و پرداخت

هزینه معامله استاندارد 2٪ ثابت است و با ماینرها به اشتراک گذاشته می شود. یک آستانه برای تعادل بیش از 0.0002BTC تعیین شده است و پرداخت ها به طور مرتب انجام می شود پس از آستانه زدن توسط کاربر. روش مبتنی بر امتیاز امکان توزیع عادلانه پاداش در بین ماینرها را فراهم می کند.

امنیت

Slush Pool به عنوان تأیید هویت دو عاملی ، قفل کردن آدرس کیف پول به همراه یک رمز ورود فقط برای خواندن ، که در صورت مشاهده شخص دیگری در استخراج بیت کوین شما توسط کاربران ارائه می شود. Slush Pool روی سرورهای بسیار ایمن اجرا می شود ، که از کیف پول های بیت کوین کاربر محافظت می کند.

طرفداران

Slush Pool قدیمی ترین استخر استخراج معادن است. رابط کاربری زیبا با ویژگی منحصر به فرد روش مبتنی بر امتیاز ، که از خطر تقلب جلوگیری می کند.

منفی

هزینه معامله در مقایسه با سایر سایت ها کمی بالاست. حتی اگر استفاده از روش مبتنی بر Score یک مزیت محسوب می شود ، با متوقف کردن استخراج از امتیاز کاربر سرعت می یابد.


4. F2Pool

F2Pool یکی از بزرگترین استخر بیت کوین چینی است که در سال 2013 راه اندازی شده است. بهتر است به عنوان استخر استخراج Discus Fish در دنیای استخراج بیت کوین شناخته شود. به غیر از بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Zcash در اینجا استخراج می شوند. سطح دشواری استخراج معادن مبتنی بر توان هش است ، زیرا این سایت از پروتکل استخراج Statum و vardiff استفاده می کند. این سایت دارای یک رابط انگلیسی است و ساده و به راحتی قابل درک است.

هزینه و پرداخت

F2Pool بر روی سیستم پاداش PPS کار می کند و هزینه 4٪ آن را پرداخت می کند . پرداخت ها هر روز با تعیین محدودیت در برداشت ، یعنی 0.001BTC انجام می شود.

امنیت

این سایت بر روی پروتکل HTTPS کار می کند و از ویژگی قفل کیف پول Bitcoin تشکیل شده است. شما مجاز به تغییر آدرس ایمیل خود پس از ثبت نام نیستید ، اما سایت فاقد استفاده از تأیید اعتبار دو عاملی است.

طرفداران

F2Pool امکان استخراج بیت کوین ، Litecoin و Zcash را فراهم می کند. آستانه پرداخت بسیار کم است و پرداختهای منظم را ارائه می دهد.

منفی

هزینه (4٪) اعمال شده در مقایسه با سایر استخرها بسیار اغراق آمیز است.

 

سخت افزار لازم برای استخراج اتریوم


5. BTC.com

BTC.com یکی از بزرگترین استخر استخراج بیت کوین است که متعلق به Bitmain ، خالق AntPool است. این سایت بر روی پروتکل استخراج از طبقه و VarDiff کار می کند. این سایت در سال 2015 راه اندازی شد و دارای کیف پول مخصوص به همراه استخر استخراج است.

هزینه و پرداخت

BTC.com با به اشتراک گذاشتن هزینه معامله با کارگزاران خود شفاف است. این سایت براساس مدل PPS با هزینه متوسط ​​1.5٪ کار می کند. 2 ساعت طول می کشد تا سایت بتواند پرداختی را برای کاربران ارسال کند. این کاملاً به شبکه بیت کوین بستگی دارد. با این حال ، BTC.com تلاش می کند تا در مدت زمانی کوتاه درآمد را ارسال کند.

امنیت

Cloudflare توسط این سایت برای محافظت در برابر حمله DDoS اجرا می شود و تضمین می کند که مزایا و قدرت هش از بین نمی رود.

طرفداران

BTC.com در سراسر جهان فعالیت می کند و شفافیت را با ماینرهای استخر حفظ می کند. سایت دارای سیستم پشتیبانی و امنیت خوبی است.

منفی

ممکن است گاهی اوقات ارسال پرداخت به زمان نیاز داشته باشید ، زیرا بستگی به شبکه بیت کوین دارد.


6. استخر BW

BW Pool استخر استخراج بیت کوین چینی با رابط کاربر پسند است. جدای از بیت کوین ، سایت به معدن Litecoin و Ethereum پیشنهاد می کند. این سایت بر روی پروتکل استخراج از طبقه و vardiff کار می کند.

هزینه و پرداخت

این سایت همچنین با اشتراک هزینه معامله با ماینر های استخر شفافیت ارائه می دهد. این روشهای پرداخت PPLNS ، PPS و SOLO را با متوسط ​​هزینه 1٪ دنبال می کند. حداقل پرداخت آن 0.001 BTC است.

طرفداران

سایت ارائه می دهد رمزگذاری ارزهای مختلف با طیف ساده رابط کاربری ضد رمزنگاری است. به غیر از استخر ، بسیاری از خدمات دیجیتالی دیگری را ارائه می دهد و در محاسبات ابری کار می کند.

منفی

این سایت هیچ گونه معدن ادغام را ارائه نمی دهد.

بهترین استخرهای استخراج بیت کوین 2020

خط آخر

همانطور که مشاهده می کنید استخرهای مختلف استخراج بیت کوین وجود دارد که خدمات مختلفی را به همراه جوایز مختلف ارائه می دهند. گزینه ای برای استخراج انفرادی ممکن است ذهن شما را تحت تأثیر قرار دهد ، زیرا می توانید پاداش های کامل را بدون به اشتراک گذاشتن آن ببندید ، اما پیشنهاد می شود اگر تازه وارد این دنیای معدن هستید ، به استخر بپیوندید. استخرهای معدن نیز مزایای بسیاری دارند. زمان شروع کار شما برای استخراج معادن است. ایجاد یک حساب کاربری بسیار ساده است ، مشابه ثبت نام در هر بستر تبادل بیت کوین. معیارهای اصلی برای شروع کار با استخراج معادن این است که شما باید یک سخت افزار معدن داشته باشید. جدای از این نیاز ، استخراج معادن با استخرهای مختلف استخراج ساده انجام شده است.

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.