ارز دیجیتال electra الکترا چیست؟ | ارزپایه

بررسی ارز دیجیتال الکترا electra cryptocurrency، الکترا ارزدیجیتال سریع، مقیاس پذیر، کم هزینه و غیرمتمرکز است.

نام سکه: Electra – الکترا
سمبل: ECA
نوع رمزنگاری: NIST5, PoW/PoS
سایز بلاک: 1MB
این ارز به وسیله ای GPU-CPU قابل استخراج است.
سایت رسمی: electraproject.org

الکترا electra چیست؟

اِلِکتِرا یک ارز رمزنگاری ترکیبی PoW / PoS بر پایه الگوریتم NIST5 است. ارز دیجیتالی الکترا دارای شبکه توافقی است.
Electra دارای معاملات فوری و سریع در blockchain است.

سرعت

معاملات سریع – در این روزها، زمان به یک عامل  ارزشمند تبدیل شده است. با توجه به طراحی منسوخ پروتکل های موجود در معاملات مالی، سازمان ها و افراد بیشتر وقت خود را به خاطر پرداخت یا انتقال پول را از دست می دهند. Electra بسیار سریع است و می تواند در عرض چند ثانیه پرداخت یا انتقال وجه را انجام دهد.

امنیت

امنیت همچنان یک عامل حیاتی برای مشتریان و کسب و کارها است. با استفاده از Electroline NIST5 blockchain ما اطمینان می دهیم که پول شما از حملات مخرب محافظت می شود و به سرعت در معرض خطر قرار نمی گیرد.

علاقه

الکترا یک ارز دیجیتالی اثبات شده از کار (PoW) و اثبات شده از سهام (PoS) است. پرداخت پاداش های بالا برای حل کردن بلاک ها فرصت های بیشتری را برای کسب درآمد ایجاد میکند. در حالیکه ارزش Electra با محدودیت های که عرضه کل سکه موجود است محافظت می شود. این محدودیت تضمین می کند که ارزش آتی Electra از طریق تصویب، با حذف تورم، به طور پیوسته افزایش می یابد.

بهره وری

الگوریتم اِلکترا در بلاکچین NIST5 است. الگوریتم هش NIST5 برای ارائه یک ترکیب بهتر از کارایی، امنیت و انرژی طراحی شده است و نسبت به سایر الگوریتم های موجود که تمایلی به مصرف مقدار زیادی انرژی برای نگهداری دارند این الگوریتم بهبودهای بسیاری یافته است. NIST5 یکی از پنج نامزد نهایی دوران رقابت های SHA-3 مؤسسه علمی و فناوری ملی بود زیرا سطح امنیت و عملکرد آن مناسب است.

کیف پول الکترا

برای ساخت کیف پول مخصوص این ارز میتوانید به سایت اصلیش مراجعه کنید و در آنجا یک والت برای خود بسازید و اپلیکیش کیف پول رو هم دانلود کنید.

البته به کمک سایتهای دیگری که اِلکترا می پذیرند میتوانید کیف پول افتتاح کنید.

کسب رایگان الکترا Electra

اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد هستید با ماین کردن و دریافت Electra به صورت رایگان و یا سایتهای تبلیغات کلیکی الکترا میتوانید کسب درآمد داشته باشید. الکترا، رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. یکی از راه های پولدار شدن از طریق Electra استخراج الکترا از طریق دستگاه های ماین است.

خرید و فروش و تبدیل Electra به دیگر ارزها

درحال حاضر دارد این ارز به صرافی های بزرگ و معتبر اضافه نشده است.

چند نمونه از سایتهای خرید و فروش این ارز:  Cryptopia.co.nz – Crypto-Bridge.org – CoinFalcon.com – Fatbtc.com

خرید الکترا

برای خریدالکترا میتوانید از سایت های واسط فروشنده اِلکترا استفاده کنید یا مستقیماً از سایت electraproject خرید را انجام دهید. قبل از خریدالکترا قیمت ها را بررسی کنید. یکی از مزایای Electra وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب Electra کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین دشواری تبدیل‌الکترا به تومان است.

فروش الکترا

اگر قصد فروش‌الکترا را دارید میتوانید از طریق سایت رسمی Electra اقدام کنید. در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اِلکترا در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است.

تبدیل الکترا

شما می توانید Electra را به دلار، تومان و دیگر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید. تبدیل Electra به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Electra (الکترا) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنید. در هنگام انتقال الکترا نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال الکترا از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال الکترا را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.