آشنایی با Ledger Blue | ارزپایه

این لدجر نمونه‌ای دیگر از کیف‌پول‌های سخت‌افزاری است که توسط کمپانی تولید کننده لدجر نانو‌اس ایجاد شده است. این لدجر از نمونه قبلی آن پیشرفته‌تر است. نه تنها بزرگ‌تر است که گزینه‌های جدید زیادی نیز دارد که تاکنون در هیچ کیف پول ارزمجازی دیده نشده است.

به خاطر ظاهر منحصربفرد، ویژگی‌ها و مشخصات پیشرفته که دارد، گران قیمت‌تر کیف پولی است که در بازار موجود است. اما حتی با این قیمت گزاف نیز ارزش خریداری را دارد چرا که با خرید لدجر بلو تنها یک کیف پول سخت‌افزاری خریداری نمی‌کنید، بلکه یک تجهیز شخصی به شدت ایمن می‌خرید که ویژگی‌های جالبی از قبیل صفحه نمایش، بلوتوث و امکان اتصال به USB دارد.

در نگاه اول،‌ممکن است شبیه یک مینی‌آی‌پد یا تبلت به نظر برسد؛ اما با کمی دقت متوجه می‌شوید که با تبلت‌های معمولی که برای سرگرمی طراحی شده‌اند متفاوت است. همچنین از تجهیزاتی همچون iPadکوچکتر است. در دلجر بلو یک گزینه اضافی برای کنترل کیف پول و تغییر تنظیمات وجود دارد.

لدجر بلو نمونه‌ای از کیف ‌پول‌های سخت‌افزاری پیشرفته است.

ویژگی‌های لدجر بلو:

به جای ویژگی‌های اصلی دلجر بول بهتر است در مورد ایمنی این کیف پول سخت افزاری که از اهمیت بیشتری نیز برخوردار است صحبت کنیم:

  • اجزای ایمن: احتمالا تاکنون اسم تکنولوژی تراشه‌های دوگانه به گوشتان خورده است. لدجر بلو برپایه آن ایجاد شده؛ همچنین برای حفاظت از ارزهای دیجیتال شما با سیستم عامل یکپارچه شده است.

  • تشخیص بدافزارها: یک تجهیز الکترونیکی ممکن است به سادگی هک شود یا نرم‌افزار آن توسط ویروس‌های آنلاین آسیب ببیند؛ اما لدجر بلو می‌تواند بدافزارها را تشخیص دهد و به همین خاطر کاملا ایمن است.

  • پین کد: شما می‌توانید بر روی آن پین کد 4 تا 8 رقمی قرار دهید.

  • امکان ذخیره سازی چند ارز مختلف در آن: لدجر بلو از بیش از هزار ارزدیجیتال پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید ارزهای مجازی مختلفی را به طور همزمان در آن ذخیر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.